suzuki-zobrazovanie spotreby paliva

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 20. apríl 2024, 10:53

Autor
Správa

jozef1546
2 prispevkov Košice - ostatné
#1. suzuki-zobrazovanie spotreby paliva (8. február 2012, 01:39)

Suzuki grand vitara 1586 ccm,trojročná.Spotrebu paliva mi začala ukazovať naopak.Pri nízkej záťaži ukazuje vyššiu spotrebu a pri vysokej záťaži malú spotrebu.Pri jazde na plný plyn ukazuje minimálnu spotrebu.Čo s tým?

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: suzuki-zobrazovanie spotreby paliva (8. február 2012, 08:42)

tak to si stastny clovek Haha ale vazne, no to bude elektricky problem, ak je trojrocna skoc s tym do servisu ak to mas v zaruke a jedine zdiagnostikovat co je na chybe


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
Abroman 1 prispevkov Banská Bystrica #3. RE: suzuki-zobrazovanie spotreby paliva (22. október 2012, 17:04)

pri čítaní otázky ma napadla vec, ktorú som riešil aj pri kamaratovom aute. Na palubáku omylom prepol počítadlo z (litrov na 100km) na (kilometrov na liter). To by vysvetlilo opačné - nezmyselné zobrazovanie.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: suzuki-zobrazovanie spotreby paliva (23. október 2012, 09:27)

robil do toho už niekto zásah? ak používaš plyn, či to nezničilo snímač, na diagnostike by sa tento ukazovateľ mal dať kalibrovať


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

jozef1546
2 prispevkov Košice - ostatné
#5. RE: suzuki-zobrazovanie spotreby paliva (9. november 2012, 17:45)

Ďakujem za rady.Skúšal som,zatiaľ nič nepomohlo. Dal som to teraz preveriť odborníkom,takže Servis ma neobišiel.Ešte raz ďakujem-možno inokedy nejaká ta rada pomôže.

1 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#6. RE: suzuki-zobrazovanie spotreby paliva (10. november 2012, 21:24)

A prosim urcite napis sem co si zistil. Do buducna to moze pomoct niekomu dalsiemu.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Suzuki / suzuki-zobrazovanie spotreby paliva