problem s klucom

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 27. apríl 2024, 00:29

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. problem s klucom (6. február 2012, 11:21)

ahojte chcem sa spytat ci sa da viackrat kodovat kluc do renault megan,alebo si uz musim objednat novy kluc aj s novym programom.lebo teraz v zime sa my uz raz stalo ze auto nechcelo akceptovat moj kluc.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: problem s klucom (7. február 2012, 14:58)

no k autu si môžeš prispôsobiť koľko chceš kľúčov, no samozrejme potrebuješ kľúč aj s programom (imobilizérom) a nakódovať (prispôsobiť) ho riadiacej jednotke auta. Potom by nemali byť problémy. Ak ti robí problém už prispôsobený kľúč tak bude zrejme problém v imobilizéry alebo v spínačke. Ako sa prejavovalo že ti nechcelo akceptovať kľúč?


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: problem s klucom (13. február 2012, 09:30)

taky problem som mal aj ja už viackrát. klúč mi nakódovali už asi štyrikrát a naposledy mi za asi 12 € doň namontovali kovové pliešky proti vonkajšiemu elektronickému šumu (mobily, telky, vysielačky, transformátory ...atď) a odvtedy už statočne drží svoj kód...zatiaľ. Že aha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / problem s klucom