renault scenic II 1.9 dci

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 18. apríl 2024, 13:32

Autor
Správa

Erik1.sk
3 prispevkov Dolný Kubín
#1. renault scenic II 1.9 dci (31. január 2012, 18:02)

ahojte,môže niekto poradiť,kde sa stala chyba,keď nemôžem niekedy naštartovať po žhavení auto zapípa a ukáže STOP a chytí až na 3 až 4 pretočenie motora?často prestávajú svietiť predné svetlá striedavo pravé tlmené nesvieti a svieti dialkové a ľavé opačne pritom sú žiarovky nové?je tam nová baterka a žhaviče,ďakujem za rady

0 0
Nahlásiť

s5600
9 prispevkov Partizánske
#2. RE: renault scenic II 1.9 dci (1. február 2012, 06:41)

čauko, mám Lagunu 1.9dci a presne tento problem som mal aj ja... diagnostika vyhadzovala váhu vzduchu a tým aj poruchu v elektronike a tak to bllblo... Po všetkých výmenách čo mi mechanici povedali to boli nakoniec trisky. Všetky trisky. Auto mi 3týždne stálo, nikto nevedel čo je s ním... nakoniec som to dal original do Renault servisu a tam mi to povedali, čo s tým je. Vymenil som a auto ide ako odtrhnuté!! Nechcem ho zarieknuť, ale som ti napísal moju skúsenosť.

0 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: renault scenic II 1.9 dci (1. február 2012, 08:10)

no pekne to by som si ani netipol ze mozu byt svetla ovplyvnene tryskami ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

Erik1.sk
3 prispevkov Dolný Kubín
#4. RE: renault scenic II 1.9 dci (1. február 2012, 12:35)

tak díkes za radu,skúsim teda vymeniť tie trysky a vravíš,že sa potom upravila aj tá elektrika?lebo fakt,na diagnostike to hlási kadečo,len to čo treba nie,už som z toho na nervy

0 0
Nahlásiť

Erik1.sk
3 prispevkov Dolný Kubín
#5. RE: renault scenic II 1.9 dci (1. marec 2012, 18:04)

no tak asi to nebude vstrekovaním,lebo keď vypnem na noc baterku a ráno ju zapnem a bolo -25 tak auto po žhavení chytilo na prvý krát,tak tým to nebude

0 0
Nahlásiť
SNITTO 1 prispevkov Poltár #6. RE: renault scenic II 1.9 dci (1. september 2012, 22:04)

ahojte mam problem z ozdusnenim brzd ma to ABS ESP stale je meky pedal vymenil som hlavny brdovy valec stale to iste a stale mi svieti kontrolka ABS a ESP

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov Topoľčany
#7. RE: renault scenic II 1.9 dci (1. november 2013, 10:08)

ahojte máme problém s naštartovaním, neodomkne nám volant a nesvietia nám žiadne kontrolky a stále bliká imobilizér vedeli by ste nám poradiť...?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / renault scenic II 1.9 dci