škoda octavia II - problém s oknami

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 2. máj 2024, 01:24

Autor
Správa

wirus76
3 prispevkov Zahraničie - ostatné
#1. škoda octavia II - problém s oknami (22. január 2012, 11:50)

poradte mi prosím, mám problém na škode octavii II r.v.2010. sami odseba sa zvyknu stiahnut predne okna, ktore su v elektrickom ovladaní. bol som aj v škoda servise. chybu nenašli. mechanicky sa klúčom okna niekedy nedajú vytiahnuť, diaľkovým ovládačom áno. mohol by mi niekto poradiť, čo to môže spôsobovať??? ďakujem.

1 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: škoda octavia II - problém s oknami (23. január 2012, 09:30)

problém môže byť v zámke, ja som mal podobný problém pri Golfe, je tam zlý snímač zamykania, keď ešte píšeš, že nejdú niekedy vytiahnúť. Je tam snímač, ak podržíš kľúč v zamýkacej polohe mali by sa zatvoriť (opačne otvoriť) tak by som skontroloval či ho nemáš zaseknutý alebo zlomený. Ak by to bol elektrický problém tak by to v servise na diagnostike videli, tipoujem to na tú zámku


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť

wirus76
3 prispevkov Zahraničie - ostatné
#3. RE: škoda octavia II - problém s oknami (23. január 2012, 10:35)

mechanika zámku bola v poriadku po kontrole.a diagnostika bola tiez ok. preto neviem kde moze byt chyba. pretoze problem sa vyskytuje sporadicky.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: škoda octavia II - problém s oknami (23. január 2012, 11:47)

Nemoze to mat nieco solocne s dazdovym senzorom? To je len taky tip.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: škoda octavia II - problém s oknami (27. január 2012, 08:59)

Mne sa stalo tiez to iste male mne ho vytiahli uz v servise a platil som okolo 150eur ale ja som robil koplet prehlasku ja mam škoda octavia rok 2011 zatial od tej udalosti som z nou spokojny-...

0 0
Nahlásiť
Stano11217 1 prispevkov Stará Ľubovňa #6. RE: škoda octavia II - problém s oknami (1. február 2012, 21:06)

Je mi doplaču OMG! Nadávam... Som záludný

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / škoda octavia II - problém s oknami