VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :(

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 00:41

Autor
Správa

6 prispevkov
#1. VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (18. január 2012, 10:52)

po otoceny kluca v zapalovani mi ihned spusti ventilator chladenia motora aj klimy....celu jazdu mi idu na plne gule a po zhasnuti motora prestanu...co tomu moze byt prosim vas ...dakujem za rady...

1 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (18. január 2012, 11:30)

Poistky mas vsetky v poriadku? Rele mas tiez v poriadku? Tipujem na to na nejaky problem bud v prepinaci alebo snimaci.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#3. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (18. január 2012, 11:42)

To rele kde sa prosim ta nachadza snimac som pozeral mal odpojeny a aj tak to stale zapinalo....len nechapem preco mi oba zapina naraz.... ak by si mohol potom aj nejaku foto s tym rele kde je ulozene..a poistky tiez neviem kde su...ja som mal pred tym seat leon a teraz mesiac co som kupil golf

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#4. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (18. január 2012, 11:46)

alebo keby mal niekto schemu zapojenia ventilatorov GOLF IV 1,6 SR alebo aj vsetky schemy...bol by som velmy vdacny...

0 1
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #5. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (18. január 2012, 12:12)

tipoval by som to na problem v elektrine, mozno len niekde chybna kostra, poistky... ak mozem odporucit tak ak mas dobry net skus program ELSA, je to aj s navodami ako co opravit a zoznam najcastejsich poruch a ich opravy, ak sa chces pozriet "pod kapotu" tak tento program len a len odporucam, samozrejme zakupenu oficialnu verziu Blééé


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
LUBO852 1 prispevkov Bratislava - Petržalka #6. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (20. január 2012, 21:54)

riesil som to vymen termostat

1 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#7. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (21. január 2012, 15:23)

cauko a co ma s tym termostat ale vyskusam dik za radu ...

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#8. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (4. február 2012, 11:08)

no po vymeneni termostatu a všetkých čidiel som prišiel na to že to je riadiaca jednotka ventilatora chladenia motora...tam čo je relé ostalo zalepené... ale díky za pomoc :D

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#9. RE: VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :( (4. február 2012, 19:19)

tak aspon je to uz ok.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / VW golf IV 1,6 SR : po otočený klúča v zapalovaní mi spúšťa ventilator chladenia aj klímy...čo tomu može byt :(