Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 05:35

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (14. január 2012, 18:51)

Mam renault megan a volnobeh klesa a stupa nieje stale 800 ot.aky možem mat problem.

0 0
Nahlásiť

9 prispevkov
#2. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (15. január 2012, 20:30)

možno voda v palive.

2 1
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (15. január 2012, 20:55)

mozno to moze mat nieco spolocne aj s termostatom alebo automatickym syticom ...


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
1 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (16. január 2012, 09:15)

ako ste písali, môže to byť všeličo, ale ak to robí len pri studených štartoch tak môže to byť normálne, riadiaca jednotka si reguluje voľnobežné otáčky, tak isto aj automaticky sytič si reguluje otáčky, ak sa po chvíli ustália tak to môže byť normálny jav, ak to robí stále tak to treba dať nastaviť


Life is too short to remove USB safely
1 0
Nahlásiť
1neo113 5 prispevkov Čadca #5. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (17. január 2012, 21:41)

otec mal ten istý problém pred pár dňami a len vybral a vyčistil taký senzor (volá sa krokový motorček) a je to o.k.. ročnik mame 2001 motor 1.9dci

2 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (18. január 2012, 19:26)

treba vycistit skrtiacu klapku na saciom potrubi a po vycisteni dat auto na pocitac a znova nastavit na volnobezne otacky ,da sa to aj odpojit akumulator a vycistit klapku a potom po namontovany klapky na auto zapojit akumulator,na klapku sa usadzuje necistoty ako su usadeniny oleja a prach a potom nedoviera dobre a kolisu otacky,ak sa ocisti klapka zvysia sa otacky motora preto ho treba dat znova na pocitac a tam nastavit na volnobech aby auto dobre startovalo tento problem som mal aj ja na AUDI a teraz uz nie

3 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#7. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (20. január 2012, 09:29)

Presne tento problém som riešil zhruba pred mesiacom mám Audi A4, nevedel som prísť na to čo je tomu , nakoniec sa ukázalo , že je to prasnutá hadička podtlaku. Vymenil som ju a všetko je O.K. Naštartuj auto a kontroluj pozorne všetky podtlakové hadice pri vypnutom motore to nemáš šancu spozorovať , maličká prasklina ako som mal ja sa ukázala až , keď motor bežal , vtedy ju v prasnutom mieste vcucne a ťahá tadiaľ falošný vzduch. Vyskúšaj uvidíš možno to je ono.

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#8. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (5. február 2012, 22:11)

Zistil som problem to kolisanie otačok robyli sviečky daval som nove ale odtrh son nenastavoval každe auto ma iny odtrh na renault je 0,9mm ako som ich nastavil motor šlape ok volnobeh drži 750ot.

0 0
Nahlásiť
schokec 6 prispevkov Spišská Nová Ves #9. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (9. február 2013, 10:07)

vyčistiť škrtiacu klapku nič zložité..bežný problém nie len megana.. Súhlasim

0 1
Nahlásiť
MGH111 2 prispevkov Snina #10. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (14. marec 2017, 14:59)

Mám problém z ren.scenic 19dci znicoho nič mi stupnu otáčky a prestane reagovať plin pedálu potrebujem poradiť

0 0
Nahlásiť
MGH111 2 prispevkov Snina #11. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (14. marec 2017, 14:59)

Mám problém z ren.scenic 19dci znicoho nič mi stupnu otáčky a prestane reagovať plin pedálu potrebujem poradiť

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#12. RE: Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault (15. marec 2017, 13:11)

co tak hodit auto na diagnostiku?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Nerovnomerne volnobežne otačky na Renault