Samovoľné spúšťanie alarmu

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. apríl 2024, 05:46

Autor
Správa

1 prispevkov Bratislava-Ružinov
#1. Samovoľné spúšťanie alarmu (9. január 2012, 15:48)

Zdravím, vie mi niekto poradiť čo mám robiť s alarmom ked sa z ničoho nič spustí?
netrasieme s ním,nejde okolo žiadne vozidlo,batéria je v poriadku a stále je problém že sa hocikedy zpustí, už nám to tak liezlo na nervy,že sme odpojili sirénu,ale hocikedy sa alarm spustí a auto začne blikať.
Ked sme to mali na diagnostike vo Forde tak šikovný chlapci na Panonskej nič nezistili, alarm nieje dorábaný,je priamo z výroby.
Viete mi prosím niekto poradiť?

2 6
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (9. január 2012, 15:52)

Skusala si odpojit bateriu na urcity cas nech sa vyresetuju udaje?

Pricin moze byt velmi vela.
- Moze byt cyba nejakeho senzoru alarmu. Moze byt poskodeny. Robi ti to len teraz v zime?
- Moze byt chyba v jednotke alarmu. Studeny spoj, poskodena nejaka suciastka.

Je zaujimave ze v servise ti to neopravili.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 1
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (10. január 2012, 09:08)

tipoval by som to presne na pokazene cidlo alebo studeny spoj.. chlapci na Panonskej by sa mohli viac posnazit. Urobit diagnostiku je prvotna zalezitost, ak sa problem neprejavi treba ho riesit. Niektore servisy su natolko pohodlne, ze pokial nenajde diagnostika chybu auto je v poriadku Haha


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

deni146
2 prispevkov Námestovo
#4. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (23. október 2017, 12:21)

Dobrý deň chcem sa opýtať mám auto Hyundai sonata rok výroby 2005 a začal sa mi sám od seba spúštať alarm doteraz som ani nevedela že ho mám keďže sa to stalo prvý krát ale behom jedného dňa sa spustí viac krát čím to môže byt ďakujem

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov Čierny Balog
#5. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (25. október 2017, 14:17)

treba ísť na diagnostiku, to môže byť kadečo

0 1
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#6. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (25. október 2017, 19:23)

Ako to opisujete, tak mám pocit, že alarm nie je originál z výroby. Je to len dorobené od predajcu. Dôvod takejto montáže je cena.. Potom ale vzniká problém , že diagnostika ho nevie nájsť.V takomto prípade je najlepšie nájsť výborného elektrikára , alebo sa alarmu zbaviť.
Senzory vieš odskúšať aj doma. Pohybové sú v interieri. Takže sa zamkni v aute a potom skús zamávať. Ak sa alarm nespustí, tak musíš skúsiť pohnút autom . Takto vyskúšaš otrasové. Ale v servise by toto mohli vedieť.

1 0
Nahlásiť

dzunas
7 prispevkov Dunajská Lužná
#7. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (25. október 2017, 21:57)

súhlasím, pokiaľ ste ani nevedeli, že ho máte tak ho nepotrebujete takže čo najrýchlejšie ho dať von

1 0
Nahlásiť
malik444 70 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto #8. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (26. október 2017, 07:42)

dzunas to je sice pravda, len tiez by to odpojenie mal robit niekto kto sa do toho rozumie

2 0
Nahlásiť

deni146
2 prispevkov Námestovo
#9. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (26. október 2017, 07:58)

Uz som to skusala zavriem sa do auta a alarm sa nepusti ani ked kopnem do kolesa ani ked zakývam.Skusala som odpojit baterku a na druhy den zapojit tak pomohlo na dva dni vcera som bola prec a ked som prisla zamkla ho v garazi tak 10minut potom zacalo zjapat ale dakujem nieco budem skusat

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#10. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (26. október 2017, 11:15)

Ešte by si mohla skúsiť . Nechaj si otvorenú kapotu u motora a ak je treba zaisti stlačený spínač kapoty. Zamkni auto a skús pohnú´t káble v motorovom priestore. Najlepšie tie čo sú k alarmu. Môžeš ich aj skontrolovať , či nie su odizolované a neprerážajú.
Toto všetko mali urobiť v servise. Ale elektrika sa zle opravuje. Do toho sa nikomu nechce.. Veľa času a žiadna viditeľná oprava. Fajn

0 0
Nahlásiť

legior
11 prispevkov Trenčín
#11. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (26. október 2017, 12:10)

v prom rade by som nieco take asi neopravoval sam, ked sa tomu nerozumiem

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #12. RE: Samovoľné spúšťanie alarmu (27. október 2017, 12:14)

Neviem na koľko sa rozumieš do áut, ak veľmi nie tak by som to zaviezol autoelektrikárovi nech to skontroluje a ak nepríde na žiadnu chybu tak nech ho radšej dá preč

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Ford / Samovoľné spúšťanie alarmu