prve auto

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 22:02

Autor
Správa

5 prispevkov
#1. prve auto (5. január 2012, 23:02)

zdravím idem si kúpiť svoje prvé auto a páči sa mi ford mondeo r.2001 2.0 TDDI má ho známy a nemá s tým problémy motor nie je kazové tdci tak neviem... poradíte mi ?

0 0
Nahlásiť

1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: prve auto (6. január 2012, 00:09)

Znamy mal Mondeo TDCi Ghia r.v.2002. Samy problem na kope. Zozralo ho to z penazi. Suciastky a servis priserne drahe.

No verzia TDDi je urcite ovela lepsia volba pre Ford. Drzim palce aby si zohnal dobry kus.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#3. RE: prve auto (6. január 2012, 11:33)

vďaka.. a ako je to s koróziou ? počul som že nič moc...

0 0
Nahlásiť

1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: prve auto (6. január 2012, 16:05)

no na tom modely co mal on neboli ziadne znamky korozie. Ale o Forde je zname ze pouziva dost tenku vrstvu laku na autach. Napriklad Focusy na to trpeli hlavne v okoli podbehov pri prednych kolesach. Odletujuce kamienky vedeli spravit blede flaky.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#5. RE: prve auto (7. január 2012, 21:34)

diky za info.. asi s zoberiem mondeo teda :D

0 0
Nahlásiť

1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#6. RE: prve auto (8. január 2012, 13:14)

jj myslim ze to TDDi bude ok. Nie je az tak drahe na servis, ale vyberaj velmi pozorne. Idealne keby uz ma po vymene vstrekovacov a spojky so zotrvakom.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 2
Nahlásiť

Srifo
1 prispevkov Košice - Juh
#7. RE: prve auto (8. január 2012, 21:00)

Zdravim ta.

Je to fakt dobra volba oproti starym TDCi, ak mas fakt zaujem tak mam jedno mondeo cierne komplet zoservisovane na predaj. Rok 2001 atd. Ak mas fakt zaujem tak mi napis na srifo@azet.sk a sa ti ozvem. Nie je nikde na inzerate lebo nie som velmi presvedceny o jeho predaji, ale ak sa dohodneme ....

1 4
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / prve auto