MINI

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 20:38

Autor
Správa
Tomek04 3 prispevkov Námestovo #1. MINI (28. december 2011, 09:03)

Zdravim ma tu niekto skusenosti s mini cooper? su to dobre auta alebo skur kazive? vdaka zatial....

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: MINI (28. december 2011, 09:53)

o kazivosti neviem, ale su to super motokary do mesta :) radost z jazdy a k tomu to je stylovka


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: MINI (28. december 2011, 09:59)

mini je auto s jednymi najlepsimi jazdnymi vlastnostami do mesta. Nepocul som ani ja o kazivosti alebo tak, u nas nie je tak rozsirene. Mozno so servisom a dielmi bude trocha problem.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: MINI (28. december 2011, 23:47)

super auto ak mas samozrejme peniaze navyse :D vykonovo je super a nielen do mesta treba si zvyknut na trochu vyssiu spotrebu .....s dielmi na akekolvek auto uz davno niesu problemy je tam motor z BMW takze spolahlivost bude ked kupis so serviskou nebudes banovat ziskas vyborne imidzove auto.........vela stastia pri vybere

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#5. RE: MINI (30. december 2011, 01:31)

V mini mas pokial mi je zname 1.6i z BMW, co je jeden z najnestastnejsich bmw vyrobkov. Slaby tah, slaba odozva, relativne vysoka spotreba. A co je najhorsie, kazivost. Mal som BMW 116i (teda ten isty motor ako je v mini). Po 4 rokoch a 90.000 km zacali s tym motorom neskutocne problemy. Auto bolo viac v servise ako na ceste. Podotykam, ze servis NEBOL LACNY.

0 3
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: MINI (31. december 2011, 19:47)

Neviem skade má také informácie ohladom toho výkonu ale pohoda Nesúhlasim .Neraz som sa viezol a mal príležitosť zajazdiť si.Trocha papá keď mu dáš zabrať ale čakaj iba dobrú odozvu.Mal som možnosť sa voziť v 1.6. 110k Sport.Keby nato mám tak kúpim ale treba dobre zvážiť kde a od koho.

0 0
Nahlásiť

santaclaus99
1 prispevkov Košice - Sídlisko Ťahanovce
#7. RE: MINI (1. január 2012, 01:44)

Taktiež sa mi páči mal som možnosť aj stále mám ho občas šoférovať a spotreba teraz v zime je 4,5litra podľa palubného počítača v lete to bolo okolo 4l na stovku čo je podla mna super spotreba.
Interier je futuristický , ba až trošíčku prehnaný no kto ne je konzervativec tak si zvykne , pričom sa v ňom sedí úplne geniálne , žiadne zaklánanie hlavy alebo čosi podobné. Výkonnoste je fajn asi to robí aj tá nízka Váha skutočne svižné malé autíčko do mesta ba dokonca aj na dlhšie vzdialenosti. Jediné čo je nevýhodou je vysoká zriadovacia cena a servisné úkony.

0 4
Nahlásiť
Prejsť na fórum: