surne hladam dvojhmotny zotrvak

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 21:07

Autor
Správa
989milan 3 prispevkov Bánovce nad Bebravou #1. surne hladam dvojhmotny zotrvak (25. december 2011, 13:38)

mam renault megane granture 1,9dci 88kw 120ps .surne hladam dvojhmotny zotrvak alebo celu spojku.kto mi poradi?dakujem

0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #2. RE: surne hladam dvojhmotny zotrvak (26. december 2011, 07:04)

ahoj,tiez mam ten isty motor ale ine auto,ale tiez som riesil takyto problem,ale mechanik mi povedal,ze mozem este jazdit-mal bi mi vydrzat cca 50.000km.tak som sa pital na ceny--je to fest draha zalezitost--700eur za dvojhmot.zotrvacnik ale je tam uz vsetko-lamela i pritlacak--vsetko nove,nad starsim som neuvazoval,a ani nad tym ze bi som to nahradil obycajnou spojk.sadou.takze setrim na ten dvojhmotak a jazdim opatrne.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#3. RE: surne hladam dvojhmotny zotrvak (26. december 2011, 10:04)

700 euro za dvojhmotak s celou spojkou je velmi dobra cena. Tiez by som nedal starsi, novy sa ti casom vrati.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
989milan 3 prispevkov Bánovce nad Bebravou #4. RE: surne hladam dvojhmotny zotrvak (26. december 2011, 13:33)

a aka znacka je tej spojky a kde by som to kupil?ani ja som nad starsim nerozmyslal ani nad ziadnou nahradou chcem tam dat co tam patri.dakujem za odpoved

0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #5. RE: surne hladam dvojhmotny zotrvak (27. december 2011, 06:55)

aka je to znacka a kde ju kupis-to neviem,toto mi povedal moj mechanik,ktory mi vzdy suprovo poradi,takze viem iba to,ze to nebude neaky šmejd z činy a podobne,taketo zlozitejsie opravy si davam robit len jemu,takze moja lagunka ma iba jednoho mechanika,ja nemam na take zlozitejsie a casovo narocne opravy vybavenie ani priestory,ma moju uplnu doveru,ale pozor---na tvoj typ motora moze byt vela druhov,naj-najlepsie je to kupovat vtedy,ked odpises cislo priamo zo stareho dvojhmotaku-pre istotu,ale skus kontaktovat--www.autonovotny.sk,mozno budu nieco mat.tak vela zdaru Súhlasim

0 0
Nahlásiť
989milan 3 prispevkov Bánovce nad Bebravou #6. RE: surne hladam dvojhmotny zotrvak (27. december 2011, 20:39)

Autonovotny ale oni maju pouzite dielce?nie?

0 0
Nahlásiť
JaneK412 46 prispevkov Kysucké Nové Mesto #7. RE: surne hladam dvojhmotny zotrvak (28. december 2011, 10:08)

ano pouzite a mozno ti budu vediet viac poradit ako ja,kde bi sa to dalo zohnat nove,za opitanie nic nedas,treba skusat-pitat sa.

0 0
Nahlásiť

vojto55
35 prispevkov Revúca
#8. RE: surne hladam dvojhmotny zotrvak (28. december 2011, 20:30)

...Choď na renaultclub,tam Ti poradia...

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / surne hladam dvojhmotny zotrvak