Renault Thalia 1,4 12 V - problémy pri zrýchľovaní za nízkych otáčok

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 02:41

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Renault Thalia 1,4 12 V - problémy pri zrýchľovaní za nízkych otáčok (19. december 2011, 14:05)

Zdravím všetkých odborníkov, ktorý by mi vedeli poradiť. Pri nízkych otáčkach mi začne dusiť motor a šklbať s prevodovkou ale tak od 3000 ot. cítiť rapídny nárast výkonu. Radili mi či to nieje problém so snímačom škrtiacej klapky alebo s váhou vzduchu. Ešte som s tým nebol na diagnostike uvidím čo sa tam dozviem.

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Renault Thalia 1,4 12 V - problémy pri zrýchľovaní za nízkych otáčok (19. december 2011, 15:22)

Ano moze byt problem so skrtiacou klapkou alebo s váhou vzduchu.

Škrtiacu by si si aj doma vedel vycistit. Staci ked zhodis vzduchovy filter a mal by si sa dostat ku klapke a pozriet ci nie je zanesena.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Renault Thalia 1,4 12 V - problémy pri zrýchľovaní za nízkych otáčok (20. december 2011, 13:39)

moze byt zanesena skrtiaca klapka, ale pri benzinovych motoroch, obzvlast pri 1.4 je uplne normalne skocit pri starte viac na plyn, nemusis sa bat, benzin nema taky krutiaci moment pri nizkych otackach ako diesel, cize sa nehanbi skocit na plyn a myslim ze v nizkych otackach je to uplne normalne ze ho dusi pri rozbehu


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Trebišov
#4. RE: Renault Thalia 1,4 12 V - problémy pri zrýchľovaní za nízkych otáčok (9. máj 2012, 21:04)

ano suhlasim . .predsa je to 12 ventil hej a ked das na plyn tak nečakaj ze hned ti nabehne 100 počkaj a anbehne ti vtedy kedy má no :)

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#5. RE: Renault Thalia 1,4 12 V - problémy pri zrýchľovaní za nízkych otáčok (10. máj 2012, 08:03)

Páni už to mám spravené, a ja viem že je to benzín a nie diesel. a nieje to vôbec typické že ho dusí lebo teraz sa krásne plynulo rozbieha bez akéhokoľvek šklbania a trasenia.. Bolo treba na PC nastaviť naklopenie škrtiacej a výmena trysiek , filtrov a podobných záležitostí. Ide už parádne.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Renault / Renault Thalia 1,4 12 V - problémy pri zrýchľovaní za nízkych otáčok