Prečo klamú výrobcovia?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 17:53

Autor
Správa

Strecho
39 prispevkov Galanta
#1. Prečo klamú výrobcovia? (19. december 2011, 09:26)

Prečo nás výrobcovia presviedčajú o autách typu BMW 1,Ford Fiesta,Audi 1 a dokonca aj Audi 4 ,BMW 3,že sú to autá pre 4 al.dokonca 5tich dospelých?
:Priemerná výška - ide o mužskú populáciu je:
Holanďania 182 cm
Česi 179 cm
Nemci 178,5 cm
Slováci 176,7 cm
Američania 175 cm
Ako sa do BMW 3 zmestí 5 priemerných čechov al.slovákov?
Tieto autá sú vhodné tak pre 2 dospelých a dve deti.
Prečo o tom výrobcovia a naši "demokratický" a "nezávislý" novinári nepíšu?Cnostne píšu len o prednostiach napr.BMW318 d touring(Automagazín 12/2011-str.48)Vraj pri teste absolvovali páni novinári vo štvorici cestu do Chorvátska-to boli Liliputáni alebo len taktne a cnostne nespomenuli to čo by mohlo zabrániť aby BMW ďalej platilo časopisu reklamu?
Strašné,vymývanie mozgov ako v bankách-hlavne ať se biznis točí,že jó?
Takže rád si vypočujem Vaše názory na túto tému.

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#2. RE: Prečo klamú výrobcovia? (21. december 2011, 13:46)

Súhlas,napr.v takom Ford Focus sa neodvezie muž okolo 190 cm,a všimol som si,že zadné sedadlá vôbec nie sú ergonomické,sedí sa tam pomaly so zvislým chrbtom.A BMW 3 idú na odbyt a idú....Blbosť ľudí nepozná hranice,hauptlich,dass ich BMW habe!!!!

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: Prečo klamú výrobcovia? (2. január 2012, 08:34)

heh mozem len suhlasit, napr. v BMW 3 je tak zalostne malo miesta, hlavne vzadu, kde dospely chlap ma problemy na dlhsej ceste. A inymi autami celkmo suhlasim, az na Audi 4, ta mi pride priestrannejsia ako ine uvadzane auta


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

Strecho
39 prispevkov Galanta
#4. RE: Prečo klamú výrobcovia? (4. január 2012, 08:34)

Ak by som to zobral doslovne môže byť aj dospelý s výškou 160 cm a váhou 37 kg.Vtedy sa v aute ako je BMW 1 štyria dospelý odvezú,skôr ma hnevá(ako som napr.včera čítal od testu jedného novinára),že pri BMW 1 coupé pri verdikte píše. ako + vnútorný priestor na predných sedadlách a o zadných taktne mlčí....Obyčajný podvod-demagógia hodná politických novinárov,povie A a akoby náhodou zabudne povedať B.Ako môžem hodnotiť objektivitu týchto novinárov,keď spomenie v tom istom parametre + a na - vedome zabudne!!!!!(to mu samozrejme nikto nedokáže)MANIPULÁCIA!
Jeden časopis už takto z trhu odišiel AUTO Diesel-dovolili si zapochybovať o kvalitách 1,2 ltr.motora Škoda Fabia-zníženie reklamy a odchod do hajan.....O tomto je celá kríza-kríza ducha,vyhráva ten čo obabre(určite poznate krajšie slovo)toho druhého.Preto nikto neverí AAA auto,realitným kanceláriam,médiám,....NIKTO nikomu neverí!Stačí si pozrieť filmy a to všetko je odpozerané zo života!A silnejší,v tomto prípade automobilky?diktujú nám kupujúcim!Veď čo je to za auto ktoré môže mať perfektný motor,kvalitné materialy keď sa tam odvezú len 2 dospelý a 2 deti?!Ale blbosť niektorých ľudí je neohraničená-radšej si kúpi BMW 1 al.VW Polo ako keby si za tie isté peniaze kúpili priestrannú napr.Kiu CEED al.Hyundai i30!!!!V Nemecku už to zistili,No.1 je Octávia,No.2 Fabia a No.3-Hyundai i 30!!!!

0 1
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Prečo klamú výrobcovia?