piskanie od predneho kolesa

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 18:20

Autor
Správa

3 prispevkov Prievidza
#1. piskanie od predneho kolesa (18. december 2011, 10:45)

dobry den chcel by som sa spytat...mam alfa romeo 159 1.9jtdm 110kw a piska mi od praveho predneho kolesa pocas jazdy ked sa auto zahreje resp.kotuce ked jemne pritlacim pedal piskanie zmizne....kotuce su na sustruhu stocene platnicky nove-nepomohlo Je mi doplaču

4 7
Nahlásiť

1 prispevkov
#2. RE: piskanie od predneho kolesa (21. december 2011, 14:48)

nemalo by to byt nic vazne... to robia aj ine auta a je to len prach a usadeniny na platnickach, ci diskoch. To mi robilo aj na Forde..

2 3
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: piskanie od predneho kolesa (23. december 2011, 09:54)

aj mne to robi je to prach usadenina ja som to vyčistil a pokoj

1 0
Nahlásiť
jankode 5 prispevkov #4. RE: piskanie od predneho kolesa (26. december 2011, 09:14)

Ak nepomohlo stočenie kotúčov, čo zväčša pomáha na 105kách a nie na Alfe, treba vymeniť kompelt kotúče a brzdy + všetko rozobraté vyčistiť. Absolútne nepíšeš výrobcov bubnov a platničiek, aj v tom vidím problém - vo výrobcoch. Treba písať viac k problému.

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov Prievidza
#5. RE: piskanie od predneho kolesa (28. december 2011, 16:20)
jankode napísal:
Ak nepomohlo stočenie kotúčov, čo zväčša pomáha na 105kách a nie na Alfe, treba vymeniť kompelt kotúče a brzdy + všetko rozobraté vyčistiť. Absolútne nepíšeš výrobcov bubnov a platničiek, aj v tom vidím problém - vo výrobcoch. Treba písať viac k problému.



-stačal som kotuce koli tomu aby som sa uistil ci nieco nechyta o vydratu hranu predtym ako kupim nove kotuce a mozno zbytocne
-ak by si "nesadli"platnicka s kotucom tak preco len na jednom kolese na ostatnych.je to predsa ten isty vyrobca

0 0
Nahlásiť
Danni8 1 prispevkov Košice - Juh #6. RE: piskanie od predneho kolesa (2. január 2012, 16:18)

mozno treba obrusit do sikma hrany na dostickach

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #7. RE: piskanie od predneho kolesa (9. január 2012, 10:25)

možno sú nečistoty v papučiach a na platničkach, skús použiť odmastňovač bŕzd, je to taký chemicky sprej, ktorý ich dokonale vyčistí


Life is too short to remove USB safely
1 1
Nahlásiť

3 prispevkov Prievidza
#8. RE: piskanie od predneho kolesa (28. január 2012, 18:53)

brzdy vycistene vsetko v poriadku dik za rady Súhlasim

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Alfa Romeo / piskanie od predneho kolesa