Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má.

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 2. máj 2024, 11:56

Autor
Správa

6 prispevkov Drahovce
#1. Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (16. december 2011, 22:23)

mal som vo felicii plavak ktory neukazoval spravne hladinu paliva.tak som kupil novy a ten mi robi to iste.prosim o radu.dakujem

0 1
Nahlásiť

3 prispevkov
#2. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (19. december 2011, 12:25)

Milujem to nnooo Smiech

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#3. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (2. január 2012, 06:54)

Ani mne neukazuje presene. Najradšej mám zákrutu do ľava. Vtedy ukazuje najviac nafty. Inač ked už stále svietí oranžové svetielko treba natankovať. Lebo nevieš presne kedy jazdíš na rezerve.

2 0
Nahlásiť

1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#4. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (2. január 2012, 20:00)

Ja to mam tiez tak na puntovi. Zatocim doprava mam menej v nadrzi a zatocim dolava a mam viac. Ale po rovine alebo ked sa to tam v nadrzi neprelieva ukazuje spravne.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

6 prispevkov Drahovce
#5. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (8. január 2012, 13:57)

ale mne to robi aj ked stojim na mieste

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (28. január 2012, 11:13)
TibkoC11 napísal:
Ani mne neukazuje presene. Najradšej mám zákrutu do ľava. Vtedy ukazuje najviac nafty. Inač ked už stále svietí oranžové svetielko treba natankovať. Lebo nevieš presne kedy jazdíš na rezerve.

: Aj mne to robí to isté mám tiež nový plavak a neukazuje presne na škode Favorit rok 1990.

0 1
Nahlásiť

juniorigor
1 prispevkov Liptovský Mikuláš
#7. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (4. február 2012, 16:49)

plavak sa nastavuje a ked sa vlozi musi byt spravne natoceny inak vam to nebude dobre ukazovat.

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov Drahovce
#8. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (6. február 2012, 21:27)

ako zistim ze je spravne natoceny po vlozeni.ako zistim ze v tej chvili mam tolko paliva?

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#9. RE: Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má. (2. jún 2012, 21:28)

Mna to nechalo v stichu...tak radsej uz necakam kym to zacne svietit. Natankujem uz ked to klesa na prvu bielu ciarku.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Škoda Felícia 1.9 D-nový plavák neukazuje stav paliva tak ako má.