Aký pohon je najlepší?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 5. máj 2024, 13:31

Prieskum: Aký pohon kolies preferujete?

Autor
Správa
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #1. Aký pohon je najlepší? (15. december 2011, 14:59)

Podľa mňa má každý svoje plusy aj mínusy, predný je klasika, so zadným je zábava a 4x4 je kvalita a dostupnosť, čo si myslíte vy?


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: Aký pohon je najlepší? (15. december 2011, 21:07)

Ja osobne som za predny pohon. Nejazdim ziadny teren ani nic podobne cize 4x4 by bolo pre mna iba zvysenie spotreby. A zadny pohon je trosku menej dostupny ako predny.

Vacsina ludi ma predny pohon, to je proste fakt.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: Aký pohon je najlepší? (16. december 2011, 22:40)

vsetky Súhlasim

0 0
Nahlásiť

huntingseason
1 prispevkov Zlaté Moravce
#4. RE: Aký pohon je najlepší? (17. december 2011, 16:20)

Naj je zadny nakolko je s nim zabava aj na suchom asfalte 100kw a viac.Pri rozumnom jazdeni je aj bezpecnejsi ako predny.

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#5. RE: Aký pohon je najlepší? (19. december 2011, 15:32)

naj je jednoznačne permanentná štvorkolka...spája v sebe výhody zábavy v zime a bezpečnosti na mokrej vozovke...prednokolku som jazdil prednedávnom a neviem si na to zvyknúť :D....jednoducho nič iné ako 4x4 už ani nechcem na spotrebe to robí liter viac ako normálna predno alebo zadnokolka ale pocit bezpečia a ovládateľnosti za to stojí:)

2 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#6. RE: Aký pohon je najlepší? (20. december 2011, 01:40)

Jednoznacne 4x4 , ci uz v zime a ci v lete auto je stbilnejsie a jazda je komfortnejsia.Zadokolka je v zime neschopna a predny nahon je taky OK. Ale jednoznacne by som Bal Nejake Audi z pohonom Quattro alebo nieco podobne.

3 1
Nahlásiť
1feri001 1 prispevkov Piešťany #7. RE: Aký pohon je najlepší? (22. december 2011, 22:27)

jedine quattro :))) nic ine uz nechcem Milujem to

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Aký pohon je najlepší?