golf na plyn

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 23. apríl 2024, 20:54

Autor
Správa

MAto1626
7 prispevkov Levice
#1. golf na plyn (11. december 2011, 23:45)

zdravim vas..mam zaujem o kupu vozidla wv golf 1,6 benzin + plyn.ale neviem ci ten plyn je dobra volba..ake su klady a zapori jazdy na plyn?vie mi niekto poradit?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#2. RE: golf na plyn (12. december 2011, 00:02)

Cau, no co sa tyka golfu tak urcite 1.6 na plyn lebo ta to zozerie aj s topankami.
O lpg si precitaj nieco tu:
http://forum.autobazar.sk/63/oplati-sa-lpg/


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #3. RE: golf na plyn (12. december 2011, 09:16)

Ja mám tiež Golf IV. 1.6 a môžem len potvrdiť tú spotrebu, ale riešení je viacero ako len plyn (ktorý je samozrejme vhodným riešením problému). Spotrebuj môžeš znížiť aj napr. HHO generátorom alebo špeciálnymi redukciami na sviečky, volá sa to Directhit, zvyšujú napätie v sviečkach a podporujú lepšie spaľovanie, neveril by som tomu keby som to osobne nevidel a zaujalo ma to.

Daj potom vedieť aký je výsledok po inštalácií plynu


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

MAto1626
7 prispevkov Levice
#4. RE: golf na plyn (12. december 2011, 23:41)

takto,chcem kupit golfa uz zo zabudovanym plynom.este ho nemam doma..mam vyhliadnute..takze 1,6 je velky papkac?lebo som uvazoval aj nad tdi ale financie chybaju..seliga.matej ak budes taky dobry ozvi sa mi ohladom toho HHO generatora..tu na pokeci..ale pis do posty

0 0
Nahlásiť
ronnex 3 prispevkov Zahraničie - ostatné #5. RE: golf na plyn (16. december 2011, 23:29)

mal som viacero aut na plyn,meň často sviečky a sem tam káble a malo by to jazdiť bez väčších problémov. mne sa začali srať všetky tesnenia na motore, praskla mi chobotnica ale na vine som bol ja, lazdil som s tím moc ostro. ešte je otázka aký system je v tom golfe, čím modernejší, tým lepší Súhlasim občas mu daj pár kilákov s benzínom, pomôžeš tým ventílovým sedlám a ventílom a hlavne sa nezasere benzínový systém vstrekovania. moderné vstrekovania plynu sa štartujú na benzín a potom sa automat.prepnú. veľa šťastných km! Fajn

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: golf na plyn (18. december 2011, 12:22)

ja mam golf4 1,6 benzin plyn a je to uplne v pohode uspora perfektna chcem aby slapalo lepsie tak prepnem na benzin a ked nie plyn a idem na stovku my zobere 6litrov a v polsku natankujem liter plynu za 60 centov tak co viac mozem chciet.

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#7. RE: golf na plyn (18. december 2011, 12:39)

benzin a plyn je najlepsie co moze bit a nie nejaky vilagrovany dizel

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#8. RE: golf na plyn (23. december 2011, 23:01)

Ahojte, ano je pravda ze benzinove agregaty viacej papkaju a plyn je super alee musim zastat Diesel pretoze zere menej ako benzin. Výborne Prajem vsetkym Stastne a vesele vianoce

0 0
Nahlásiť

MAto1626
7 prispevkov Levice
#9. RE: golf na plyn (7. január 2012, 13:51)

kolko stoji montaz plynu? nevie niekto?

0 0
Nahlásiť

robec_ic
1666 prispevkov Žilina-Bytčica
#10. RE: golf na plyn (7. január 2012, 18:36)

Co som nasiel na autogas.sk tak priblizne okolo 1300 Euro montaz so vsetkym pre 4 valec s vykonom do 100kW.


Alfa Romeo ... cuore sportivo ...
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / golf na plyn