motor nema vykon ani tah

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 2. máj 2024, 01:07

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. motor nema vykon ani tah (11. december 2011, 10:03)

dobry den mam problem z autom BMW 325 TDS ,motor nema tah ani vykon ked mu pridavam za jazdy ked je teply,kde je problem?cidlo vahy vzduchu som vymenil,moze to byt aj snimac tlaku? dakujem za odpoved

0 1
Nahlásiť

1 prispevkov
#2. RE: motor nema vykon ani tah (12. december 2011, 04:06)

sevas asi pasameter je picii kup si nove to soji okolo 30 euro

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#3. RE: motor nema vykon ani tah (12. december 2011, 08:24)

mam avto rada bim som ho predal Súhlasim Súhlasim Súhlasim Súhlasim Súhlasim

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #4. RE: motor nema vykon ani tah (12. december 2011, 14:54)

mozno zadrhnute turbo, kolko to ma najazdene, poznam par bmw ktorym bezne odchadzali turba, mozno len zaseknuta klapka, najlepsie pozriet niekym kto sa vyzna


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#5. RE: motor nema vykon ani tah (2. január 2012, 16:17)

moj brat mi pozeral ze je dobre ale problem mam ze mi turbo tlaci aj do toho snimaca tlaku co som dal nove a cele je od oleja ,mozno by chcele zmerat za jazdy turbo manometrom,aky dava tlak a ta baba co pisala aky pasameter?

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#6. RE: motor nema vykon ani tah (4. február 2012, 22:32)

pozri váhu vzduchu

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#7. RE: motor nema vykon ani tah (15. marec 2012, 20:39)

vahu vzduchu som dal novu ,chvilu to islo ale zase je to tupe,moze to byt aj tym ze turbo mi trochu hadze olej,brat si mysli,ze to moze byt aj elektronicka tryska alebo cerpadlo,skusim to este vycistit.

0 0
Nahlásiť
seliga.matej 696 prispevkov Žilina inzerátov #8. RE: motor nema vykon ani tah (16. marec 2012, 09:18)

ak to mas od oleja skus vycistit klapku ci to pojde aspon chvilu kym sa znova nezaspini


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#9. RE: motor nema vykon ani tah (17. marec 2012, 15:06)

Ked to vycistim tak to chvilu pojde ako som cistil to cidlo vahy vzduchu ale zachvilu sa to zase zadrbe od oleja,ta oska v tom turbe ma volu a tym padom mi aj trochu hadze olej,lepsie bude ho dat zrepasovat

0 0
Nahlásiť

M28herec
1 prispevkov Banská Bystrica
#10. RE: motor nema vykon ani tah (20. marec 2012, 07:49)

mozno mas prasknutu hadicku na pridavac paliva od sania k cerpadlu a utaka tlak co ide zo sania na vstrkovacie cerpadlo a preto ti neprida do paliva. A ked mu pridas na mieste motor zadimi ci nie ?

1 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#11. RE: motor nema vykon ani tah (21. marec 2012, 20:47)

myslis hadicku co ide od palivoveho filtra k cerpadlu?motor na mieste trosku zadymi aj ked sa rozbieham ,to bude turbo co hadze olej

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / BMW / motor nema vykon ani tah