Mazda 6 problem s tempomatom

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 22:36

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Mazda 6 problem s tempomatom (7. december 2011, 19:53)

Dobry den kupil som si mazdu 6 rocnik 2008 2.0 TS2 pri ceste od predajcu na dialnici som zapol tempomat chvilku pracoval normalne ale neskor ho vyplo na zlto a zasvietili tieto kontrolky : DSC OFF,TSC/DSC,ABS a uz sa tempomat nedal spustit.Ked som zastavil a znova nastartoval po chvilke jazdy to vyplo a znova som dal tempomat a po chvili jazdy znova to iste. viete mi poradit o co ide?Bude to nakladna oprava?

0 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#2. RE: Mazda 6 problem s tempomatom (9. december 2011, 18:43)

je to nakladne celkom dost mojmu otcovi robili tempomat a ma tiez 6-ku mazdu a vyslo ho to na 1130euro

0 0
Nahlásiť

cora44
1 prispevkov Bánovce nad Bebravou
#3. RE: Mazda 6 problem s tempomatom (14. december 2011, 08:54)

myslim, ze problem by mohol byt aj opacne - ze bude problem so systemom DSC, TSC..., pocitac je zrejme nastaveny tak ze ak dsc nefunguje nedovoli zapnut tempomat... moze byt napriklad chybne cidlo na kolese...

1 0
Nahlásiť

1 prispevkov
#4. RE: Mazda 6 problem s tempomatom (22. február 2012, 12:16)

Kto poradí mne??.Mám mazdu 626 r.v.94 tzv. vajíčko.Auto malo kolísave otáčky hned po tom ako sa zohrial motor...šiel som teda do servisu ked kolísave otáčky odstránili...lenže...zohriaty motor pri volnobehu má cc 500 otáčok..a auto je doslova a do písmena lenivé...ťahá asi ako skoda 100...a uznajte sami na 1.8 litry benzine aby ma predbehlo kilečko..tak to položí aj kludné povahy...chcem teda vedieť ako autu vrátim silu aku ma mať.

4 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Mazda / Mazda 6 problem s tempomatom