SUZUKI SWIFT

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 11:53

Autor
Správa

3 prispevkov
#1. SUZUKI SWIFT (6. december 2011, 10:48)

ROZMYSLAM KUPIT SWIFT VIE NEKTO PORADIT CI TO JE DOBRE AUTO ALEBO NIJE?

0 0
Nahlásiť
696 prispevkov Žilina inzerátov #2. RE: SUZUKI SWIFT (6. december 2011, 12:27)

super auto do mesta, svizne a efektivne, aku verziu planujes kupit? stvorkolku? alebo aky motor, napis trochu viac


Life is too short to remove USB safely
0 0
Nahlásiť
pete19 1 prispevkov Ilava #3. RE: SUZUKI SWIFT (7. december 2011, 03:20)

perfekt mam ho 3rok a okrem servisou beznych ani korunu nepytalo navyse odomna

0 0
Nahlásiť

39 prispevkov Galanta
#4. RE: SUZUKI SWIFT (8. december 2011, 13:53)

Keď som sa rozhodoval medzi Suzuki Swift a Nissan Note pre Note rozhodlo to,že má ďaleko svižnejší 1,4 motor(tlačil som cenu dole),podstatne viac priestoru(v pozdlžnom smere má Note viac miesta ako Octávia anapr.taký GOLF alebo Focus je priestorovo horšie auto ako Note.Záleží na čo budeš auto používať,ak ako vozítko do 200 km,kde prevládajú cesty do 50 km vrele doporučujem Nissan NETO-lepšie auto neexistuje-a viem čo hovorím.Ak je potrebné pre Teba cestovať na dlhšie trasy,potrebuješ jazdiť stále rýchlo,tak si kúp niečo pohodlnejšie...ak máš do 175 cm tak Golf,Focus,Fabia? Ja mám 190,preferujem priestranný interier a spoľahlivosť-to Japonec má.Niekomu sa nemusí páčiť,ale ja som kupoval pragmaticky a tak aby bola vysoká úžitková hodnota vozidla(miesto pre 4 dospelých,nie ako BMW1 2 dosp.+2 deti),spoľahlivá technika,dobrá cena-ja som si ho kúpil ako predvádzacie auto,som spokojný,dokonca sa páči aj mojim náročným deťom.

0 3
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Suzuki / SUZUKI SWIFT