Problem s autom

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 10:17

Autor
Správa

1 prispevkov Abovce
#1. Problem s autom (26. september 2019, 11:29)

Prosim mal niekto problem s opel astra 1.4 rok vyr.2002.
Auto po 30 km uplne zhasne..
Na palubovke vypisuje chyba motora.
Po nastartovani trha autom...
Vedel by mi niekto povedat aky moze byt problem???

0 0
Nahlásiť

Turismo
6 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: Problem s autom (27. september 2019, 22:53)

https://www.youtube.com/watch?v=xa8Wj0zABIU nasiel som toto video na yutube jednoducho to skopirujte alebo napiste do googlu tuto adresu a ked viete po nemecky tak mozno mate podobny problem s riadiacou jednotkou ktora je upevnena na boku motora a po zahriati motora auto zhasne takze to teplo od motora casom poskodzuje riadiacu jednotku mozno je to tiez vas problem ked vam po zahriati motora 30km auto zhasne ale aj hocico ine to moze byt napr.zle ukostrenie motora alebo zly kontakt v kabloch v nejakom zväzku kablov alebo relatko benzinovej pumpi v nadrzi alebo samotna benzinova pumpa nieco s elektrikou podla mna ale vela diely sa daju premerat bez rozoberania ako ta pumpa ci funguje atd ale to musi sikovny autoelektrikar sa pozriet nato.

0 0
Nahlásiť

siles
9 prispevkov Nováky
#3. RE: Problem s autom (30. september 2019, 11:55)

môže to byť všeličo, aj už spomínaná pumpa, ak ju máš upchatú ako aj to by bol dôvod. to len smer servis

0 0
Nahlásiť

rudyho
12 prispevkov Nitra
#4. RE: Problem s autom (1. október 2019, 14:30)

aj si to daval niekam uz pozeral?

0 0
Nahlásiť

olegoro
8 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#5. RE: Problem s autom (2. október 2019, 09:50)

Chce to poriadne prezrieť hlavne tie už tu spomínané veci a myslím, že niektorá bude vadná, len ako bez servisu sa to asi nezaobíde

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Opel / Problem s autom