fabia 1-Co toto mozu byt za chyby?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 05:00

Autor
Správa

pogo221
2 prispevkov Gočovo
#1. fabia 1-Co toto mozu byt za chyby? (22. september 2019, 20:28)

pozdravujem, kupil som fabiu, a chcel by som sa popytat ci niekto nahodou neviete co tam moze byt, ponachadza lsom casom, tieto veci.. ked pustim volant taha mi to doprava. ked ho drzim nie. gumy nie su vydrate na jednej strane tie su pekne. ked otocim volantom na mieste hned sa tocia kolesa-volant nema volu. ked kyvam autom nic neklepe, ked idem cez "retardery" nic nebuchne ticho prejde. ked zatlacim plynovy pedal cca 1cm. nic sa nedeje, ked stlacim este kusok viac,vtedy zacne tahat,ale skokom hned zaprie do sedakov, a ked pomalicky pritlacam az k dorazu pedal, tak plynulo zrychloje. viem sa pohnut na spojke, neskace. cuval som na spojke pekne ide. kontrolka nesviati ziadna - vystrazna. co mi kamos vravel zevraj fabia je vianocny stromcek to mi ma svietit brzdpvy pedal ide tuho. zeby bublina ci ? ale brzdi dobre,flekuje.. len ide tuho ten pedal. ked zatlacim spojku, citim akoby brnenie v pedaly. aj ked pocas jazdy chytim paku a chcem akoby vyradit- ale iba jemne samozrejme nevyradujem bez spojky za jazdy - citim ze brni aj riadiaca paka. a zda sa mi ze na dvojke ked idem bez plynu len na spojke,tak vtedy kus skace auto. a aj ked ku pridam plyn,tiez "skace" jemne, ale ked pridam viac plyn, uz ide plynulo. a nejde mi prepnut fukanie studeneho vzduchu, nonstop fuka horuci, je jedno ako otocim cudlikom, ci studeny ci horuci, stale fuka horuci.. co myslite, kolko ma vyjde oprava-je to orpavitelne? idem s tym d oservisu, ale v priebehu tyzdna najskor, len ma zaujima na co sa pripravit,psychicky

0 0
Nahlásiť
alepox 47 prispevkov Bratislava IV - Záhorská Bystrica #2. RE: fabia 1-Co toto mozu byt za chyby? (24. september 2019, 11:24)

Opraviť sa to bez pochyby bude dať, ale myslím, že to treba dať na diagnostiku, či to niečo vypíše a uvidíš

0 0
Nahlásiť

Turismo
6 prispevkov Spišská Nová Ves
#3. RE: fabia 1-Co toto mozu byt za chyby? (24. september 2019, 21:23)

Zdravim čo sa tyka fukania len horuceho vzduchu tak to viem z vlastnej skusenosti že sa ti pokazil na 100% elektricky motorček daj do googlu toto čislo dielu 0132801207 stoji 250 eur plus vymena v servise a to zoberu minimalne 50 eur tak ta to bude stat 300 eur.
Na mojom aute som ten motorček vybral a spravil som si to po svojom.Tažko sa to vysvetluje ale skusim to.Tu klapku co otvaral a zatvaral ten motorček teraz ovladam tahanim a tlačenim na tu klapku pomocou asi 40-50cm ohybnej tenkej tyčky kde jeden koniec tyčky sa opiera o tu klapku a druhy koniec tyčky mi konči pod volantom tam to mam uchytene a ked potrebujem teply vzduch tak tu tyčku potlačim 3-4cm a ked studeny tak ju zase potiahnem 3-4 cm a funguje to presne tak dobre ako keby tam bol motorcek ale je to teraz čista mechanika kde sa nema co pokazit.
To tahanie do pravej strany moze robit zla geometria,vybyte gulove capy na riadeni na ramenach silentbloky+gulaky alebo mäkšia guma na pravej strane a tak dalej to tažko takto daj to pozriet do dobreho servisu

0 0
Nahlásiť

lubinop
49 prispevkov Tvrdošín
#4. RE: fabia 1-Co toto mozu byt za chyby? (25. september 2019, 09:40)

A nebude lepšie to dať servisu urobiť? Hádam za to si nebudú pýtať nejako veľa peňazí či?


„Rýchlosť bola v poriadku, len zákruta bola príliš tesná.“
0 0
Nahlásiť

pogo221
2 prispevkov Gočovo
#5. RE: fabia 1-Co toto mozu byt za chyby? (25. september 2019, 10:44)

chcem to dat do servisu, piato ksom objednany, nech sa na tom prevezu a pozru to.. ze co tam najdu vsetko.. akoze ja dufam ze to za lacny peniaz daju dokopy Nadávam...

0 0
Nahlásiť

11 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto
#6. RE: fabia 1-Co toto mozu byt za chyby? (12. október 2019, 19:14)

Ak este nemas auto opravene chod do Skodovackeho servisu a opytaj sa na Sekovu knizku plnu vyhod. Niektore dolezite suciastky dostanes s 20 % zlavou co ti pokryje skoro celu cenu prace mechanikov takze v podstate zaplatis len cenu materialu a mechanici budu robit pre teba zadarmo Haha

0 0
Nahlásiť

11 prispevkov Bratislava I - Staré Mesto
#7. RE: fabia 1-Co toto mozu byt za chyby? (12. október 2019, 19:16)

Ak este nemas auto opravene chod do Skodovackeho servisu a opytaj sa na Sekovu knizku plnu vyhod. Niektore dolezite suciastky dostanes s 20 % zlavou co ti pokryje skoro celu cenu prace mechanikov takze v podstate zaplatis len cenu materialu a mechanici budu robit pre yeba zadarmo Haha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / fabia 1-Co toto mozu byt za chyby?