Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 16:08

Autor
Správa

2 prispevkov Poprad
#1. Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila (10. september 2019, 08:46)

Zdravím,chcem sa vas prosím opytať,či je možne na Skoda Oktavia II,4x4,1,6tdi vymeniť Egr ventil z motorovej časti,teda zhora,bez toho,aby bolo auto na zdvihaku?Dušan

0 0
Nahlásiť

Turismo
6 prispevkov Spišská Nová Ves
#2. RE: Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila (11. september 2019, 11:11)

skus si pozriet 2 videa na yutube

1 vedeo je rozoberanie golf ale urcite je to podobne alebo to iste

2 video je dovod nefunkcneho agr od 12 minuti videa je to dobre vidiet že istiaci kolik sa vysunul dozadu a brani normalnej funkcii agr kde riadiaca jednotka to zaznamena a prejavuje sa to zlym startom kolisaju otáčky strata vykonu atd....neni dovod kupovat novy agr treba poriešit ten kolik aby sa nemohol zase vysunut no nemusi to byt na 100% v tvojom pripade to iste ale možno ano.

je to po nemecky ale ak budes potrebovat poradit/preložit nemam problem nemecky hovorim plynule

1 video https://www.youtube.com/watch?v=lEzDMWB9P5g

2 video https://www.youtube.com/watch?v=Fe98bVt3V2c

dufam že som ti s tym pomohol


daj vediet ako to dopadlo moj e-mail turismo@azet.sk

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov Poprad
#3. RE: Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila (12. september 2019, 07:16)

Diky za odpoveď,ten golf som už videl a nema kardan ako na mojej oktavke.Ak by som mal zdvihak tak to urobim,to neni problem potom akurat na oktavke by som nusel naviac odpojit aj poloos pravu,potom to je už hračka,vybavil som na tyžden u znameho zdvihak,len je to nervak a nenecha ma do toho hovorit ta sa bojim,sam by som to zvladol.Ten kolik dobra rada,môže byť aj to,pozeral som jedno ruske videjko a ten chlapik to len prečistil a bolo po problemoch.Len mi jeden hovoril,že sa to da vymeniť aj z motoroveho priestoru,so zrkadilkami len,ta asi kuzelnik,to ani neskušam,diky za rady,dam ti vediet ako to dopadlo.Dušan

0 0
Nahlásiť

46 prispevkov Komárno
#4. RE: Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila (18. september 2019, 09:17)

aj si to nakoniec demontoval ci nie?

0 0
Nahlásiť

63 prispevkov Chynorany
#5. RE: Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila (29. október 2019, 09:18)

to by som aj ja rad vedel, ci to robil, ci to nechal radsej na servis, toto obdivujem, ked sa niekto na taketo veci chce dat Smiech

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov Gabčíkovo
#6. RE: Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila (31. október 2019, 08:25)

Prečo si to nedáš urobiť niekomu kto zdvihák má?

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Skoda Oktavia -demontaž Egr ventila