Chladiaca kvapalina sa vyparuje

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 12:21

Autor
Správa

christo277
8 prispevkov Slovenský Grob
#1. Chladiaca kvapalina sa vyparuje (16. apríl 2019, 10:19)

caute prosim vas, kamoska ma skoda octavia combi 1,9 tdi, vyparuje sa mi chladiaca kvapalina, kontrolka zapipa cca kazde dva mes ze voda je uz na minime a treba doliat, vsetci hovoria a aj ja si myslim, ze sa jej tak rychlo stracat nemoze, pod autom mokro nie je a ani pod kapotou, dierka nie je nikde, neviete co by to mohlo byt?

1 0
Nahlásiť
felixon 34 prispevkov Nitra #2. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (17. apríl 2019, 10:02)

no v prvom rade sa asi nevyparuje, ale niekde sa zadrziava... :/ neviem, mali by ste to skusit rozobrat a riadne popozerat, ak nemas vodu niekde tak jedine co ma napada je fakt to ze niekde ostane...alebo tecie iba pocas jazdy ked je auto zohriate plus urcita rychlost...

0 0
Nahlásiť

28 prispevkov Hrabkov
#3. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (18. apríl 2019, 09:13)

Fuha, no potom daj vediet ked to zistite, to ze sa niekde zadrziava si nemyslim, lebo de by ostavalo tolko kvapaliny? Musi niekde vytekat, len ste si to nevsimli...

0 0
Nahlásiť

Dusanoo
26 prispevkov Ružomberok
#4. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (23. apríl 2019, 15:03)

Ale prosím ťa, uniká to niekde, len si si to proste nevšimol, napríklad za jazdy, auto sa zohreje a keď prejdeš viac km tak začne kvapkať a takto kvapká aj mesiac, dva a zrazu zasvieti kontrolka a nemáš šancu si to všimnúť keď chodíš malé trasy, auto sa nemá kde poriadne zohriať nestihne sa tak kvapalina nezačne tiecť...

0 0
Nahlásiť

9 prispevkov Žiar nad Hronom
#5. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (24. apríl 2019, 11:02)

no Dusanoo ma pravdu, asi to unika fakt az ked sa autak zohreje... no veru aj tak nic moc kazde dva mesiace davat do auta kvapalinu, viac minies na kvapalinu ako na naftu :D

0 0
Nahlásiť

soncor
10 prispevkov Žilina
#6. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (26. apríl 2019, 10:45)

riadne to popozerajte, posvieťte si tam, je možné, že to tečie z hlavy a ak máš krytku tak to tam uschne

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#7. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (29. apríl 2019, 10:56)

Mne takto tieklo z hlavy presne ako píše soncor, všetko bolo zelené, a schlo to tam takže pod autom nebolo nič natečené :D

0 0
Nahlásiť

steffanko
33 prispevkov Brezno
#8. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (30. apríl 2019, 10:11)

Chlapi to znamená, že reálne niekde tečie, len treba to riadne pozrieť :D Ja kvapalinu dolievam raz za pol roka, možno ani to nie :D

0 0
Nahlásiť

damian859
10 prispevkov Koniarovce
#9. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (2. máj 2019, 10:43)

už to typco asi vyriešil keď sa nehlási, uvidíme či napíše, že kde bol zádrhel, ale jednoznačne bude tiecť na mieste kde to nevidieť...

0 0
Nahlásiť

olegoro
8 prispevkov Bratislava IV - Devínska Nová Ves
#10. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (13. máj 2019, 10:33)

No mne sa tiež stalo také ale nakoniec to bol len menší únik, nemenili ani sme nepretesňovali hlavu motora :)

0 0
Nahlásiť

44 prispevkov Horné Obdokovce
#11. RE: Chladiaca kvapalina sa vyparuje (25. máj 2019, 13:48)

ja som to mal a len tak to neprestalo, akurat sa to zhorsovalo a nakoniec som to musel cele vymenit a dat aj motor vycistit :/

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Chladiaca kvapalina sa vyparuje