Olejová vaňa a simering

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 18:56

Autor
Správa

2 prispevkov Banská Bystrica
#1. Olejová vaňa a simering (7. február 2019, 22:28)

Zdravím všetkých, stala sa mi taká nepríjemná vec. Rozbil som olejovú vaňu akonáhle som si to všimol asi po70m som to vypol. Pri výmene vane sa mi poškodil simering medzi vaňou a prevodovkou. Kúpil som aj ten nový musel som skrz to prevodovku vyťahovať aby som ho mohol založiť, roboty jak na kostole. Vymenil som to, poskladal, nahodil olejovú vaňu všetko som dôkladne natrel tesniacou pastou utiahol. Nalial som olej naštartoval a asi po 3-4 min začal kvapkat olej na tom mieste ako je vaňa a simering. Po chvíli státia je pod autom pekná olejová mláčka. Keď sa auto vypne po chvíli asi ako sa motor ochladí to prestane. Neviete mi poradiť čím to je spôsobené alebo čo to môže zapríčinovat? Nestalo sa niekomu niečo podobné?
Škoda Octavia 1 1.9tdi 66kw

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov Banská Bystrica
#2. RE: Olejová vaňa a simering (8. február 2019, 01:53)

Tak nakoniec po dohovore s jedným výborným mechanikom čo sa venuje týmto Octaviam mi povedal že keď to slzi odtiaľ to nemôže byť nič iné len to gufero kľuky prekliatie Nadávam... že som pri osádzaní musel poškodiť pretrhnúť to tesnenie čo je tam Som smutný . Takže ma to cez vykend čaká zas Som záludný. Najhoršie na tom je že musí ísť von celá prevodovka lebo to je až za zotrvačníkom. Tak držte mi palce

0 0
Nahlásiť

chatar-miro
25 prispevkov Prešov
#3. RE: Olejová vaňa a simering (8. február 2019, 11:52)

fuu tak to ti veru nezavidim. osobne ani neviem, ci by som sa do toho sam teda pustil

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Škoda / Olejová vaňa a simering