Volskwagen touareg

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 02:18

Autor
Správa

java001
5 prispevkov Krupina
#1. Volskwagen touareg (14. november 2018, 17:05)

Dobrý deň dnes sa mi stala nehoda dostal som šmyk na VW touaregu a takým spôsobom že ma smykalo a nakoniec zadné koleso dostalo silnú ranu z boku od vysokého obrubníku. Koleso sa veľmi oškrelo a náprava nieje prasknutá. Chcel by som sa opýtať aké môže byť riziko jazdiť na takom aute ďalej. Mohlo sa niečo stať o čom neviem? Bolo to v dosť veľkej rýchlosti teda sa bojím ci sa nemohlo niečo stať. Auto dostalo naozaj veľmi silnú ranu z boku do zadného kolesa. Celá váha auta do zadného kolesa.

Dakujem vám.

0 0
Nahlásiť
bingo_171 34 prispevkov Detva #2. RE: Volskwagen touareg (15. november 2018, 10:14)

aj nejakú zmenu teraz pri jazde pociťuješ?

0 0
Nahlásiť

java001
5 prispevkov Krupina
#3. RE: Volskwagen touareg (15. november 2018, 19:16)

Ďakujem za odpoveď. Aj napriek tomu ze obrubník vytrhlo zo zeme a z kolesa mi strhlo kopu materiálu tak ani nie.

Jedine co je ze trosku auto ťahá pri jazde do prava. Mohlo sa niečo ohnut? Alebo pokaziť? Alebo to rozladilo geometriu zadnej nápravy.

Dakujem ti

0 0
Nahlásiť

java001
5 prispevkov Krupina
#4. RE: Volskwagen touareg (15. november 2018, 19:17)

Ďakujem za odpoveď. Aj napriek tomu ze obrubník vytrhlo zo zeme a z kolesa mi strhlo kopu materiálu tak ani nie.

Jedine co je ze trosku auto ťahá pri jazde do prava. Mohlo sa niečo ohnut? Alebo pokaziť? Alebo to rozladilo geometriu zadnej nápravy.

Dakujem ti

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#5. RE: Volskwagen touareg (15. november 2018, 19:22)

Ohol si nápravu a určite si rozladil geometriu. Jazda na takomto aute je veľké riziko , lebo pri rýchlejšej jazde ti elektronická kontrola jazdy ESP môže vyvolať šmyk.

0 0
Nahlásiť

java001
5 prispevkov Krupina
#6. RE: Volskwagen touareg (15. november 2018, 22:28)

Ďakujem za odpoveď,

Ak by tam bola ohnutá náprava aké sú možnosti opravy? Iba vymeniť alebo sa to dá vyladiť?

0 0
Nahlásiť

java001
5 prispevkov Krupina
#7. RE: Volskwagen touareg (15. november 2018, 22:31)

Dobrý deň. Keď je ohnutá náprava dá sa to nejako vyladiť? Alebo iba vymeniť?

0 0
Nahlásiť

gogre
31 prispevkov Gabčíkovo
#8. RE: Volskwagen touareg (16. november 2018, 12:48)

Keby si to dal kuknut servisu nebolo by to najrozumnejsie?

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#9. RE: Volskwagen touareg (16. november 2018, 19:44)

Nedá sa to doladiť. Musíš vymeniť poškodené diely a potom na geometriu.
Daj to pozrieť servise . oni uvidia poškodené diely. Myslím že v slušnom servise to nebude ani veľa.

0 0
Nahlásiť

Kubia.k
12 prispevkov Trenčín
#10. RE: Volskwagen touareg (21. november 2018, 14:20)

tak touareg je taky tank sam o sebe. mohlo sa ti tam kludne nieco prihnut. najlepsie spravis, ak si zajdes niekam do dielne, nech ti daju dole koleso a poriadne to pozru a ak bude vsetko ok, aj tak by som dal spravit geometriu

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Volskwagen touareg