Talianska odhlaska

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 24. apríl 2024, 16:42

Autor
Správa

eriko1112
6 prispevkov Žilina-Brodno
#1. Talianska odhlaska (19. november 2017, 20:59)

Zdravim. Chcem sa opytat. Ako ziskam odhlasku alebo aspon qr kod od auta ktore bolo zakupene v taliansku?
Technicak , zmluvu , preklad technicaku mam. Elektronicku aci odhlasku mam tiez, ale to na KO nestaci.Chyba uz len spominana odhlaska alebo qr kod. Poprosim len seriozne odpovede. Dakujem

0 0
Nahlásiť

stefko798
7 prispevkov Chorvátsky Grob
#2. RE: Talianska odhlaska (20. november 2017, 09:29)

Odhlasku by si mal dostat do majitela nie? Ci si ho nekupoval v Taliansku ty?

0 0
Nahlásiť

eriko1112
6 prispevkov Žilina-Brodno
#3. RE: Talianska odhlaska (21. november 2017, 08:22)

Dal som si auto doviezt z nenecka. Ten co mi ho doviezol ma ani neinformoval ze to ke talianske auto a k veci sa obratil chrbtom.cisty curak.ale otom potom. Riesim to teraz sam a nieje to jednoduchee. Tak hladam vychodisko a kazda informacia je pre mna dobra. Ci to prepisat do cz ci su tam lepsie moznosti alebo ja nvm. Proste ziskat tu odhlasku.

1 0
Nahlásiť

nutinu70
5 prispevkov Zvolen
#4. RE: Talianska odhlaska (21. november 2017, 18:05)

tak ty si ho dáš doviesť a ešte si potom musíš sám naň vybavovať papiere? paráda.. to by som asi týpkovi auto vrátil

0 0
Nahlásiť

eriko1112
6 prispevkov Žilina-Brodno
#5. RE: Talianska odhlaska (22. november 2017, 06:52)

Ja by som mu ho rad vratil. Ale on proste v pixi. Ako ma to v rukach uz aj pravnicka. Oklamal nas zavadzal a pod. Ako fakt cele zle. Auto za 6000 euro este treba aj don investovat plus chyba odhlaska. Rad sa reprezentuje na FB co vsetko dovaza , este mu urobim reklamu.
Takze tak. Hladam najlepsie riesenie ako to dat na papiere az sa to pohne niekam.

0 0
Nahlásiť

pistas
15 prispevkov Senec
#6. RE: Talianska odhlaska (22. november 2017, 13:52)

kks, tak to ste teda pekne dopadli, nuž ale tak bohužiaľ sa stáva aj teké

0 0
Nahlásiť
elBarto701 62 prispevkov Vinosady #7. RE: Talianska odhlaska (23. november 2017, 15:42)

Nedá sa od neho zistiť odkiaľ z Talianska ho má? Alebo od koho ho kúpil? Možno ani odhlásené nie je

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Dovoz vozidiel zo zahraničia / Talianska odhlaska