Dovoz auta zo zahranicia

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. apríl 2024, 15:51

Autor
Správa

eriko1112
6 prispevkov Žilina-Brodno
#1. Dovoz auta zo zahranicia (16. október 2017, 18:50)

Prosim Vas o radu ohľadom dovozu auta zo zahranicia. Auto je dovezene z bazaru z Nemecka ale povodom je to talianske auto cize technicak je taliansky(auto nie je kradnute ani hladane v databaze). Problem je v tom ze v odhlaske je sice SPZ daneho auta ale ostatne udaje su uplne z ineho auta resp. nebolo odhlasene moje auto ale ine. Auto nie je odhlasene cize sa neda prihlasit na SR. Viete niekto ako postupovat a ziskat original odhlasku? Vopred dakujem.

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #2. RE: Dovoz auta zo zahranicia (16. október 2017, 19:53)

ahoj,mááš italiano techničák a nemáš na nom odhlášku? Nadávam...
tak potom ,,curuk,,do D a požiadať o odhlásenie,ale najskôr by som si to vydiskutovala po telefone Blééé v D je to dosť prísne,nesmie ti predať auto na export čo nie je odhlásené Je mi doplaču

0 0
Nahlásiť

25enrike1
20 prispevkov Bernolákovo
#3. RE: Dovoz auta zo zahranicia (17. október 2017, 08:30)

To si si nevšimol keď si ho kupoval? Treba zistiť kde sa stala chyba, do toho bazáru si nevolal, nepísal?

0 0
Nahlásiť

kriscko
13 prispevkov Blatné
#4. RE: Dovoz auta zo zahranicia (17. október 2017, 14:27)

to je prístup toto, povedz mi ako je možné, že si o tom nevedel alebo si si to nevšimol keď si ho kupoval?

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov Kalinkovo
#5. RE: Dovoz auta zo zahranicia (19. október 2017, 13:29)

ako by si ju chcel získať? jedine ho ísť odhlásiť, iný postup nepoznám

0 0
Nahlásiť

dzunas
7 prispevkov Dunajská Lužná
#6. RE: Dovoz auta zo zahranicia (19. október 2017, 14:37)

treba sa nakontaktovať na ten bazár v nemecku odkiaľ auto je a riešiť to s nimi, tam sa musela stať chyba

0 0
Nahlásiť

25enrike1
20 prispevkov Bernolákovo
#7. RE: Dovoz auta zo zahranicia (24. október 2017, 20:35)

No čo? Volal si tam alebo písal? Zaujíma či to nakoniec vyriešiš alebo nie

0 0
Nahlásiť

adio4391
76 prispevkov Ivanka pri Dunaji
#8. RE: Dovoz auta zo zahranicia (25. október 2017, 08:09)

Fúha.. Toto nie je sranda..
Zbytočne teraz to budeš musieť ísť riešiť až do D.. Len nech to OK dopadne..

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov Čierny Balog
#9. RE: Dovoz auta zo zahranicia (25. október 2017, 14:17)

ja by som povedal, že sa budeš musieť ešte raz previesť do nemecka a vybaviť si to tam

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #10. RE: Dovoz auta zo zahranicia (25. október 2017, 14:48)

eroko1011
no kedy chceš odviesť do D ? Že aha

0 0
Nahlásiť
cavalierr 49 prispevkov Kežmarok #11. RE: Dovoz auta zo zahranicia (27. október 2017, 12:14)

Mňa by tiež zaujímalo či si to už vyriešil nejako cez telefón alebo tam budeš musieť ísť

0 0
Nahlásiť

eriko1112
6 prispevkov Žilina-Brodno
#12. RE: Dovoz auta zo zahranicia (28. október 2017, 11:02)

Ja osobne som to nekupoval. Kupoval ho chalan co saa tomu venuje. Cize ja som si zaplatil jeho sluzbu a on to posral ze si to neskontroloval. V nmemeck sa to riesit neda. Riesil som to cez znameho v taliansku a on mi dokazal ziskat odhlasku ale proste na KO to stale nestaci lebo tam nieje QE kod ale len kod ciselny kt. je v podatate identicky s QR kodom. Tak ja uz neviem co s tym. Banujem celu kupu toho auta. Ten co mi to doviezol to nevie riesit nevie ho vratit ani nic. Cele zle
Neviem ci sa to da v CZ prihlasit ci mi bude stacit ta odhlaska ktoru som ziskal ..

0 0
Nahlásiť

elichor
15 prispevkov Prievidza
#13. RE: Dovoz auta zo zahranicia (28. október 2017, 13:38)

vratil by som chalankovi auto, nech mi on vrati peniaze a nech si to riesi on, pokial to nedoriesi tak nech mu stoji na dvoje. preco by si to teraz mal ty riesit ked si mu dal peniaze za to aby to on vsetko vybavil za teba a SPRAVNE!

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #14. RE: Dovoz auta zo zahranicia (30. október 2017, 09:18)

ak niekto ide do D pre auto s iným techničákom ako nemeckým ... tak je to pre to že to nemá pre seba.ide o reexportný tovar a neplatia nan podmienky ako nemecký,takže záruka a stočenie km si môžeš uplaťnovať na talianskej lampárni Pýrim sa
a ten čo ho doviezol,zarobil a sa Haha

0 0
Nahlásiť

samisku_1
9 prispevkov Nové Zámky
#15. RE: Dovoz auta zo zahranicia (30. október 2017, 14:32)

no kamosko, tym padom mam dojem, ze si sa nechal osuskat, tozvie ako sa to vyvinie. uz to s nim aj nejako riesis alebo si ho z toho vynechal? ja by som mu to auto vratil nech si ho necha a mne da peniaze

0 0
Nahlásiť

legior
11 prispevkov Trenčín
#16. RE: Dovoz auta zo zahranicia (2. november 2017, 14:34)

uz si to teda nejako riesil alebo nie? lebo cim dlhsie to budes odkladat tym horsie to bude

0 0
Nahlásiť

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#17. RE: Dovoz auta zo zahranicia (2. november 2017, 15:43)

kamarátovi sa stalo niečo podobné ale jemu sa podarilo to normálne vyriešiť, že keď si to auto vezme späť a vráti mu peniaze tak to nebude ďalej riešiť

0 0
Nahlásiť

eriko1112
6 prispevkov Žilina-Brodno
#18. RE: Dovoz auta zo zahranicia (3. november 2017, 08:01)

Nechce auto spat. Uz to ma v rukach pravnik. Su zhromazdene vsetky veci voci tomu kkt co mi to doviezol. Bud auto zoberie spat a vrati peniaze alebo sa to bude riesit dalej pravnou cestou a to mu garantujem ze auta dovozil. Boli sme dohodnuty na istych veciach a ani jednu z nich nedodrzal. Nadobudol som aktualne tolko info o dovoze ze som si ho mohol sam doviezt. Stacilo na mieste kde kupoval auto overit qr kod a zistil by ze je zla odhlaska. Nacitat ten kod uz vie aj male decko. Samozrejme stale sa snazim zohnat orioriginal kod az sa auto prihlasi.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Dovoz vozidiel zo zahraničia / Dovoz auta zo zahranicia