Cech zijici na Slovensku

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 28. marec 2024, 11:44

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Cech zijici na Slovensku (24. august 2017, 09:31)

Dobry den, jak napovida tema jsem Cech co zije na Slovensku a chtel bych si tu koupit auto. Moje otazka zni, co je k tomu potreba abych si ho mohl napsat na sebe a zustalo by na SK znackach? Potrebuji prechodny pobyt nebo podobne? Diky za odpoved.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#2. RE: Cech zijici na Slovensku (24. august 2017, 10:05)

Myslím , že prechodný pobyt ti stačiť nebude. Treba trvalý pobyt na slovensku.

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #3. RE: Cech zijici na Slovensku (25. august 2017, 10:50)

ahoj
stačí ti prechodný pobyt cudzinca a potom auto môžeš mať na sk značkách, ale ten vybaviť ten pobyt dá zabrať. Som smutný
dokonca si potom môžeš aj s čiech doviesť auto Pýrim sa

1 0
Nahlásiť

damian859
10 prispevkov Koniarovce
#4. RE: Cech zijici na Slovensku (28. august 2017, 10:31)

mne sa tiež zdá, že treba normálne trvalý pobyt, o tom čo píše matko, som teda ešte nepočul ale zase musím povedať, že som sa tomu takto do detailov nikdy nevenoval takže možno je aj taká možnosť.. ja by som sa na to asi šiel spýtať aj k našim ak vaším policajtom..

0 0
Nahlásiť

mojmirio_1
22 prispevkov Nové Zámky
#5. RE: Cech zijici na Slovensku (30. august 2017, 18:50)

ja som pocul o tom prechodnom pobyte cudzinca ale vraj to trva peknych par mesiacov kym si to vybavis, lebo nase slovenske tetuse na uradoch ta pekne poprehanaju, plus budes musiet urcite par krat ist aj len tak na otocku do ceska alebo na slovensko, podla toho kde budes

0 0
Nahlásiť

pistas
15 prispevkov Senec
#6. RE: Cech zijici na Slovensku (31. august 2017, 09:28)

trvalý pobyt treba, prechodný nestačí, to by si potom každý cudzinec mohol chodiť na slovenských značkách, podostávať pokuty a chodili by mu pozdravy do nejakej schránky, ktorá ani nemusí patriť k bytu

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #7. RE: Cech zijici na Slovensku (31. august 2017, 16:59)

trvalý pobyt cudzinca je jedna vec a prihláseenie auta druhá, píšem to preto že som dvom cudzincom už auto prihlasovala a to tento rok Spokojnosť pekný den

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Dovoz vozidiel zo zahraničia / Cech zijici na Slovensku