Spolahlivé ľahko opraviteľné auto?

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 10:34

Autor
Správa

Matej.Krajcovic
1 prispevkov Bratislava - Ružinov
#1. Spolahlivé ľahko opraviteľné auto? (15. august 2017, 01:11)

Zdravim. Rád by som kupil auto do 10 rokov, max 3500 eur,nizsia kazivost a nizsia cena nahradnych dielov(ziadny mercedes, jeden som teraz mal, 20 rocny a za posledneho polroka 3 opravy a dokopy asi 1000 eur ma to vyslo). Dostal som radu od znameho co je automechanik ze nech pozriem Fabie a Octavie 1.9 diesel. zevraj motor velmi dlho vydrzi (vyjadril sa ze takmer neznicitelny je) a ze vymena tiez nie je az taka extra draha. Ale co ostatne motory? Co by ste este odporucili aby to nebolo kazive a aby sa za realtivne menej penazi(oproti takemu mercedusu) menili suciastky ked uz sa daco pokazi? Rozmyslam hlavne nad fabiami a octavkami ale aj ostatne motory u škody tolko vydrzia a lahko sa menia? Som aj otvoreny radam v inych znackach. Dkaujem Pekne za rady.

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: Spolahlivé ľahko opraviteľné auto? (19. august 2017, 08:41)

3500 eúr je aj so servisom po kúpe? rátaj s tým, že po kúpe treba meniť rozvody...

na tvojom mieste idem do benzínového auta, pokiaľ nekúpiš 1.2 htp tak všetko ostatné je dobré

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Spolahlivé ľahko opraviteľné auto?