Ťažné zariadenie a dopísanie do TP

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 09:06

Autor
Správa

hummnak
13 prispevkov Žarnovica
#1. Ťažné zariadenie a dopísanie do TP (25. júl 2017, 13:55)

Aký je prosím Vás postup, ak by som si chcel dať namontovať ťažné zariadenie? Čo všetko treba potom ešte dodatočne vybaviť a čo stoja kolky u policajtov?

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#2. RE: Ťažné zariadenie a dopísanie do TP (26. júl 2017, 13:06)

najskor by si si mal najsp poriadnu firmu, ktora ma certifikaty na montovanie tp a potom uz len na dopravne si ho dat dopisat. pripajam ti link, to my ti mohlo staci
https://www.minv.sk/?zapis-spajacieho-zariadenia-vozidla

0 0
Nahlásiť

jarohenkele
17 prispevkov Prievidza
#3. RE: Ťažné zariadenie a dopísanie do TP (27. júl 2017, 09:56)

to si kuknem aj ja.. tiez rozmyslam, ze by sa mi to tazke celkom aj siklo, lebo ked si mam za kazdym zhanat auto s gulou.. nie je to bohvie co..

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#4. RE: Ťažné zariadenie a dopísanie do TP (31. júl 2017, 11:00)

Ja som našťastie už auto s guľou kúpil. Na začatku som mal aj pochybnosti, lebo sa mi to nejak nepáčilo, no časom som prišiel na to, že to bla dobrá voľba. Veľa krát sa mi zišla.

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#5. RE: Ťažné zariadenie a dopísanie do TP (6. september 2017, 19:22)

daj si ťažné namontovať vo firme, čo má na to certifikát - dostaneš všetky papiere, len s nimi pôjdeš na políciu a hotovo.

0 0
Nahlásiť

prst70
304 prispevkov Malacky
#6. RE: Ťažné zariadenie a dopísanie do TP (6. september 2017, 20:54)

Ťažné ti musí namontovať niekto s certifikátom na montáž. Dá ti potvrdenie a doklady potrebné k nahláseniu. Na polícii zaplatíš 6 euro za zápis.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Ťažné zariadenie a dopísanie do TP