pripoistenia na dovolenku

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 13:21

Autor
Správa

lentimo
21 prispevkov
#1. pripoistenia na dovolenku (20. júl 2017, 11:58)

davate si a ak ano nejak pripoistit auto na cestu do zahranicia? neviem teda ci nieco take aj existuje, no ak by ste o niecom vedeli, dajte mi pls vediet, dik

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov Šenkvice
#2. RE: pripoistenia na dovolenku (21. júl 2017, 10:20)

záleží od toho čo v tom poistení chceš mať zahrnuté ale ja teraz tiež hľadám nejaké poistenie, v ktorom by bol odťah na nejaký normálny počet kilometrov ale zase nech ma to nevýde celý majetok.

0 0
Nahlásiť

bando121
39 prispevkov Poprad
#3. RE: pripoistenia na dovolenku (21. júl 2017, 11:55)

to je somarina cele pripoistenie - kamarat to mal v cestovnom poisteni a aj tak sa s nimi musel vadit, aby mu ten odtah preplatili, skor si najde sam niekde servis ako cakat, kym sa oni niekde v zahranici zmobilizuju Že aha

0 0
Nahlásiť

dahel
14 prispevkov Trnava
#4. RE: pripoistenia na dovolenku (21. júl 2017, 12:48)

Suhlasim, pokial to ide opravit tak naco to odtahovat az domov ked sa to tam da za par eur opravit

0 0
Nahlásiť

rasscco
45 prispevkov Trnava
#5. RE: pripoistenia na dovolenku (22. júl 2017, 09:29)

Podľa mňa sa to nejako neoplatí. Isto to nebude len tak, že si zaplatíš poistenie a bude všetko bez problémov. Pokiaľ sa tam dovoláš, nájdeš si odťah aj sám.

0 0
Nahlásiť

13 prispevkov Brezno
#6. RE: pripoistenia na dovolenku (24. júl 2017, 12:24)

mne to nukali v poistovni ked som bol robit cestovne poistenie a poviem tak, ze tam bol navyseny odtah vozidla na 332€, no po pravde som tomu moc nepochopidl, bo som si myslel, ze na zaklade zelenej karty ma odtiahnu do najblizsieho servisu, tak by malo byt potom jedno, kolko ten odtah vyjde, nie? mala by to hradit poistovna

0 0
Nahlásiť

stankopravda
30 prispevkov Poprad
#7. RE: pripoistenia na dovolenku (25. júl 2017, 11:24)

hmm kam ta odtiahnnu za 332€? a to musis aj tak najskor sam zaplatit a oni ti to potom preplatia, nie? keby to bolo tak, ze vsetko zariadia a ty nemusis otvarat penazenku, tak by to bolo ine

0 0
Nahlásiť

jeggo
27 prispevkov Nováky
#8. RE: pripoistenia na dovolenku (26. júl 2017, 13:08)

hmm tak ale niekomu vie aj tych 300 ecok celkom pomoct, ono to byva podal mna v cestovnych poistkach normalne

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#9. RE: pripoistenia na dovolenku (26. júl 2017, 13:44)

Do najblizsieho servisu by to malo byt zadarmo aj bez nejakeho specialneho poistenia nie? Ale je pravda to, ze aj tak musi mat clovek tie peniaze pri sebe a az potom mu to vratia.

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#10. RE: pripoistenia na dovolenku (31. júl 2017, 11:11)

Buď to býva do najbližšieho servisu alebo v hodnote nejakej sumy zväčša tak 300€ isto si to clovek platí sám a potom na základe vydokladovania škodovej udalosti mu poistovňa preplatí peniaze naspäť.

0 0
Nahlásiť

lentimo
21 prispevkov
#11. RE: pripoistenia na dovolenku (1. august 2017, 10:57)

dakujem za rady, rozhodli sme sa, ze sa predsa len poistime, len budem hladat nejake rozumne riesenie aby sme zbytocne neplatili za nieco co nam v takom pripade aj tak nepomoze

0 0
Nahlásiť

heclor
13 prispevkov Levice
#12. RE: pripoistenia na dovolenku (1. august 2017, 11:56)

Podla mna staci mat v poiriadku PZP a ostatok, aj ked sa vam nieco stane tak si auto budete musiet dat opravit na vlastne naklady. Radsej by som poistoval priamo vas ako cestovne poistenie.

0 0
Nahlásiť

vadymyr
17 prispevkov Skalica
#13. RE: pripoistenia na dovolenku (2. august 2017, 14:30)

heclor ja som si to tiez myslel ale ked sa nam minuly rok na dovolenke pokazilo auto a oprava mala trva okolo tyzdna a my sme tam uz mali byt iba tri dni tak mi vsetko jedno nebolo, vtedy by som bol asi stokrat radsej keby ma to poistenie a mozu mi ho odtiahnut domov

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#14. RE: pripoistenia na dovolenku (27. november 2017, 14:07)

najlacnejsie poistenia vychadzaju skoro vzdy u Kooperativy no ti su znami aj tym, ze robia problemy, ked maju vyplatit poistku. ja som poistoval cez groupamu a rok pred tym cez axu ale nastastie sa mi nestala nehoda, tak neviem, ako by to bolo pri vybavovani. skus pozriet cez nejake online kalkulacky, ja pouzivam www.bezhavarky.sk . oni su myslim jedini, ktori spolupracuju so vsetkymi poisteniami. pri niektorych ti napise, ze mas automaticky v pzp aj krytie dovolenky a u niektorych to musis dokupit ako pripoistenie. kazdopadne je to vec, na ktorej sa neoplati setrit

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#15. RE: pripoistenia na dovolenku (27. november 2017, 14:07)

tak v akej si si uzavrel?

0 0
Nahlásiť

1adrik0
23 prispevkov Nová Dedinka
#16. RE: pripoistenia na dovolenku (27. november 2017, 19:16)

Ale myslím, že on sa pýtal na samostatné poistenie. Nie na pripostenie k PZPčku

0 0
Nahlásiť

tibikat
24 prispevkov Tomášov
#17. RE: pripoistenia na dovolenku (28. november 2017, 08:58)

toto vôbec nejako neriešim už Som nahnevaný

0 0
Nahlásiť

krepcik
14 prispevkov Gajary
#18. RE: pripoistenia na dovolenku (28. november 2017, 11:22)

prečo nie? vy nechodíte na zimné dovolenky?

0 0
Nahlásiť

lentimo
21 prispevkov
#19. RE: pripoistenia na dovolenku (28. november 2017, 11:39)

uz je asi aj tak ta tema pase, no podla vlastnych skusenosti mozem povedat, ze je to vec cestovneho poistenia, takze v pzp to budete hladat darmo

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / pripoistenia na dovolenku