Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 11. december 2019, 03:34 | Meniny má Hilda , zajtra Otília

Autor
Správa

droppan
4 prispevkov
#1. Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (14. júl 2017, 10:13)

Ake su vase nazory na 1.0 ecoboost vo ford focus 2015>?

1 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#2. RE: Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (14. júl 2017, 10:59)

dobry motor..vseobecne maju fordy posledne roky s motormi navrch...netreba sa toho bat..aj ked trojhrncek nie je zrovna moja salka kavy...ale vsetko je otazka priorit a vyuzitelnosti auta...

1 0
Nahlásiť

droppan
4 prispevkov
#3. RE: Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (14. júl 2017, 11:14)

Viem ze prve generacie mali problem s vytekajucou chladiacou. Odstranil uz Ford tento neduh?

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#4. RE: Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (14. júl 2017, 12:42)

pokial viem, bola to otazka prveho roka vyroby, priebezne ju riesili..v sucasnosti o nicom takom neviem..

1 0
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Bratislava - Petržalka
#5. RE: Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (22. júl 2017, 10:19)

taky motor jedine novy alebo zanovny s par tisic km... s 200+ by som to bral len zadarmo

4 2
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#6. RE: Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (23. júl 2017, 13:47)

neviem kto by kupoval takyto motor, aby na nom urobil 100 tis km rocne..pise o aute rv. 2015...

a ked sme pri tom, kolko aut s tymto motorom ti preslo rukami? mne zopar ano, a s motorom som zatial neriesil nic...len bezne servisne ukony..a ludia su s nimi celkom spokojni..je to motor viac do mesta, ako na dlhe trasy..

4 0
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Bratislava - Petržalka
#7. RE: Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (24. júl 2017, 19:09)

100t rocne nie, ale nepredpokladam, ze ho bude kupovat, aby ho do 5r predaval, ci ? ..ja neviem aky bude mat najazd ani kedy ho chce znovu predat, ja len hovorim, ze by som si auto s 3-hrncekom nekupil...jedine, ze bude mat tak do 50t a viem, ze do 150t ho predam, lebo potom ho uz ani za normalne peniaze nepreda...lenze v tom pripade na co to vlastne kupovat, ze ?.. jedine, ze by mal zalubu v kupovani a predavani aut ..ak najazdi 10t rocne okolo komína a chce si ho nechat kym pojde, nic som nepovedal

10 7
Nahlásiť
JohnsonLee666 1 prispevkov Bratislava #8. RE: Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom (29. november 2019, 21:00)

Už ste niekedy boli bohatí a neskôr ísť zlomil a ľudia okolo vás bude myslieť, že ste stále bohatý, bol som veľmi slávny na sociálne médiá, ale prírodné som bol zlomil som bol žijúci falošný život na sociálne médiá, až do nedávnej doby, keď som sa pripojiť nový svetový poriadok slobodomurárstvo som úspešný, ako som si myslel, že slobodomurárstvo sa ľudskej obete, ktoré nemajú, som sa pripojiť k slobodomurárstvo chápem, že starostlivosť o Lass privilégium a ľudia, ktorí sú v ulici utrpenie, chcú svet byť lepším miestom pre každého z nás , Pani Severina žena, ktorá ma zoznámi s slobodomurárstvo sa stal mojou krstnou matkou, teraz som veľmi bohatý, slávny a mocný, som zo Slovenska, ale v súčasnosti žije v Spojených štátoch amerických, ak chcete byť členom, môžete osloviť pána Davida na súkromnom čísle WhatsApp: +31687718900 alebo e-mailom: agentpatrick5@gmail.com môžete tiež posielať správy priamo cez Instagram na (@Freemasonry001) na oficiálnu headquarter, ak sa pýtajú, kto vám ich kontakt povedzte im, je pán Johnson Lee syna svetla.

Už ste niekedy boli bohatí a neskôr ísť zlomil a ľudia okolo vás bude myslieť, že ste stále bohatý, bol som veľmi slávny na sociálne médiá, ale prírodné som bol zlomil som bol žijúci falošný život na sociálne médiá, až do nedávnej doby, keď som sa pripojiť nový svetový poriadok slobodomurárstvo som úspešný, ako som si myslel, že slobodomurárstvo sa ľudskej obete, ktoré nemajú, som sa pripojiť k slobodomurárstvo chápem, že starostlivosť o Lass privilégium a ľudia, ktorí sú v ulici utrpenie, chcú svet byť lepším miestom pre každého z nás , Pani Severina žena, ktorá ma zoznámi s slobodomurárstvo sa stal mojou krstnou matkou, teraz som veľmi bohatý, slávny a mocný, som zo Slovenska, ale v súčasnosti žije v Spojených štátoch amerických, ak chcete byť členom, môžete osloviť pána Davida na súkromnom čísle WhatsApp: +31687718900 alebo e-mailom: agentpatrick5@gmail.com môžete tiež posielať správy priamo cez Instagram na (@Freemasonry001) na oficiálnu headquarter, ak sa pýtajú, kto vám ich kontakt povedzte im, je pán Johnson Lee syna svetla.
0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Ford / Skusenosti s 1.0 ecoboost motorom