Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 00:29

Autor
Správa

9 prispevkov
#1. Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (10. júl 2017, 09:22)

Zdravim mam problem z cerpadlom.
Motor stal asi 2 roky štartujem ho na paleťe
Ked som dal hadicku od čerpadla do flasky z naftou tak pr i startovani netaha naftu tak som to cerpadlo naplnil injekcnou striekackou a ked som zacal startovat tak ako su tie vyvody na trupky do valcov /vstrekovacou tak spodne dve naftu tlacia a vrchne ani kvapku tak som dal dole ten vrchny dekel (neviem ako to nazvať)a tam je tiahlo na plyn a to tlaci do osky ktora je v ozubenom kolečku s takymi zobačikmi problem je ten ze na dtuhom motore ta oska ked sa stlači (prida plyn) tak sa vrati naspet na tomto co chcem nastartovat tu osku zatlacim a ona sa nevrati sama aj som tam trochu WD dal a nepomohlo tak som rozmyslal ze celu tu osku aj s tym koleckom aj z zobacikmi vymenim ale bojim sa ze to rozstelujem alebo tak , ja sa v čerpadlach nevyznam tak radsej do toho šprtat nejdem
Dakujem za vsetky odpovede. Výborne Výborne

1 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#2. RE: Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (10. júl 2017, 10:39)

prvu radu si si dal sam..nerozoberaj cerpadla..ani jedno z nich...vsetko ostatne je popisane vcelku fajn rovnako..akurat sa to tazko da opisat tu...ako vidis, ze pracuje jedno ( to dobre ), tak ma pracovat aj to co chces nastartovat..zrejme sa vsak bez pomoci mechanika neobides..nie som cerpadlar, tieto veci si davam robit..v ziline pod mostami je chlapik, co to robi..mozno by staciloo zaniest to tam..neviem uz nazov firmy, ako sa to vola...

0 0
Nahlásiť

9 prispevkov
#3. RE: Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (10. júl 2017, 12:01)

Ni aj to som myslel lebo uz som pocul ze v ziline to je ale este som chcel skusiť jednu vec to čerpadlo z toho druheho motora ale to je turbo ja by som hodal do tohoto ale zase neviem ci je medzi nimi nejaky rozdiel tie vrchne dekle su odlisne ale spodok stejny tak som rozmyslal ze by som tie vrchne dekle prehodil ( ako ze by som dal z cerpadla bez tuba dekel na to dobre cerpadlo na turbomotor vsetko to pasuje) mozem to skusit prehodit ? Nic by sa nemalo stat ked odmontuhem a prehodim cerpada či ? Do tej ziliny to posielat nechcem zatim preto lebo ten motor ani neviem ci isiel ci to ma tlaky ja som to dostal zadarmo tak kdo vie ci isiel a myslim si ze by bolo zbytocne investovat do cerpadla ked neviem ci zbytok je dobry Čože?

0 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#4. RE: Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (11. júl 2017, 10:29)

Je dobré to dať pozrieť priamo nejakému mechanikovi, čo do toho vidí.

0 0
Nahlásiť

dejvison
16 prispevkov Prievidza
#5. RE: Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (11. júl 2017, 14:27)

hmm pasovať by malo a či to dať pozrieť, no dal by som, aby som vedel, či sa investícia oplatí

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#6. RE: Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (12. júl 2017, 00:10)

ak pohnes cerpadlom, zmenis nadstavenia...to Ti nikto nepovedal?...nerob veci, ked im nerozumies..nie je to len o vymene dekla...mozes mi verit..

alebo nemusis... Že aha

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#7. RE: Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (12. júl 2017, 13:39)

Nerobil by som nieco o com 100 percentne nie som presvedceny, ze je to spravne a nemam tym o pokazit.

0 0
Nahlásiť

9 prispevkov
#8. RE: Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu (13. júl 2017, 10:04)

Dobre teda tak ku tomu niekoho zavolam a uvidim čo my povie.
Ďakujem za názory.

1 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Volkswagen / Golf mk2 1.6 D 84 Čerpadlo netaha naftu