Kupa jazdenky

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 11:52

Autor
Správa

V3n0m
1 prispevkov Krompachy
#1. Kupa jazdenky (3. júl 2017, 18:00)

Nazdar vsetci,
potrebujem poradit nad kupou jazdeneho auta.
Rozbieham akuratne nejaky biznis a auto potrebujem takpovediac aj ako imidzovku. :)
A vzhladom na obmedzeny rozpocet, neviem co presne by to malo byt.
Velmi pokukujem po audinach konkretne a4. Takze ak mi viete poradit nieco do 7000 eur.
Pripadne nieco ine, respektive na co si dat pozor, malo by to byt skor kratsie trasy, takze asi benzin...

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#2. RE: Kupa jazdenky (3. júl 2017, 18:09)

ak chces naozaj imidzovku, nekupuj si audi pre boha... OMG! ..ved to uz nie je ziadna imidzovka...pozeraj sa po niecom ako je jaguar, mercedes..za tie prachy sa da najst celkom fajn auto..a este aj zaujimave a kazdy sa za nim otoci...treba ho dat do rozumneho tuningu, ale teda decentneho, ( hovorim o mercedese, nie jaguari ), a kazdy sa otoci..a budes mat aj image aj slusne auto...a k tomu jaguaru, nie ze by som ti ho ponukal preto, ze ho mam ja, ale je to naozaj auto, ktore vie putat vela pozornosti svojimi klasickymi tvarmi a nadcasovym dizajnom..a s dobrym motorom neprehlupis...to plati aj o medvedovi...

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #3. RE: Kupa jazdenky (5. júl 2017, 11:27)

ak chces naozaj imidzovku Spokojnosť Spokojnosť
https://home.mobile.de/ZEYBEK#des_234581575
lacné, ale imidžovka
https://home.mobile.de/KFZ-HANDELSCHMIDT#des_246897153
a daľšia,tých jachuarov je tam plno.od
audi by bola dobrá V 8 ,ale tá asi bude nad budget Pýrim sa

0 0
Nahlásiť

exo777
132 prispevkov Banská Bystrica
#4. RE: Kupa jazdenky (5. júl 2017, 21:40)

A4 a imidžovka? Smiech sorry ale prišlo mi do smiechu aj vysvetlím prečo.Teda moj syn si pred dvoma rokmi kúpil A4 tuším 2011. Kukám reku pekná kára teda podľa mňa ked si spomeniem na predchádzajúce modely ktoré designovo vyzerali ako ked dáte obyčajnému človeku siluetu hranatého auta a poviete mu aby to poriadne zaoblil...vid toho: https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a4-1-6-klimaautomatik-sitzheizung-benzin-blau-3a9398be-c9e4-4784-a393-2093ebe5332c?cldtidx=3 .Pocit akože imidžovky u mňa trval len pár dní, kým som za fuškou necestoval do Hriňovej čo je cca 30km.Mali sme prestávku tak reku kuknem aké autá tu jazdia a oproti pri druhom paneláku vidím presne také isté audi reku syn ma sleduje tak nakuknem na špz a bola DT...o dve hodky sa pozriem či to auto tam stojí a už o dva vchody stálo dalšie a ešte v rovnakej farbe...prídem do LC a začalo mi biť do očí že po Oktávkach a golfíkoch je to asi najrozšírenejsie auto v meste...Koniec imidžovky ked ho majú asi všetci... OMG! Tvoj budget je dosť malý a ked som pozrel tie Jaqure tak ročníkovo vydávali finančne 2003-2005.Designovo S-kové zvonku ako by patrili dákemu chudobnejsiemu príbuznému kráľovnej-vojvodovi z Yorku OMG! Už skôr sa mi páčia X-kové zvonku.Z vnútra sedadlá vyzerajú pohodlné ale tá prístrojovka v oboch modeloch OMG! akoby sme ich vyrábali na kolene a bez dizajnérskeho vkusu u nás v stolárskej dielni aj to niekedy v 70rokoch...Pozrel som aj tie medvede ale bez úpravy za tie peniaze našlo len tie fádne 4 svetlové na akých väčšinou chodili po LC olaššký cigáni....Takže tiež od imidžovky to má daleko....

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#5. RE: Kupa jazdenky (6. júl 2017, 09:09)

exo777, ja nepopieram, ze jaguar sa nemusi pacit kazdemu, nehovoriac o tom, ze presne viem, o com pises ked sa bavime o interieri, no ide o to, ze je to auto ine...odlisne od vsetkych tych "premioviek", o ktorych si pisal aj ty.. ano, pravda je ze dizajn interieru nie je zrovna etalonom ergonomie a ani krasy, ale je to len otazka pohladu na vec..je to stale tvar klasiky, a ta bude stale viac vyhladavana...takze preto som napisal to, co som napisal..

medved..nie, isto by som nesiel do tych E ciek, ktore maju spominani obcania, aj ked su to dobre a spolahlive auta, ktorym prave tito kazia image.. Smiech ..ale za tie peniaze najde coupe, a na tom sa tamti nevozia...

len tolko... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#6. RE: Kupa jazdenky (6. júl 2017, 15:17)

Jaguar sa nie kazdemu paci. to je velkou pravdou. osobne by som radsej siel do medveda. myslim, ze je to trosku aj takou zarukou kvality a aj dobre vyzeraju.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Kupa jazdenky