prvy servis po kupe auta

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. marec 2024, 12:25

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. prvy servis po kupe auta (1. júl 2017, 15:47)

Dobry den,ake vymeny,opravy absolvovat po kupe auta, (mazda 3 BL 1.6 benzin 77kw),co dat urcite vymenit,spravit,co zkontrolovat,pozriet a co by mohlo byt zbytocne?Nie som v tom profik a nerad by som platil servisu za zbytocnosti,len preto,ze sa v tom velmi nevyznam.Vdaka LOCK

0 1
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#2. RE: prvy servis po kupe auta (3. júl 2017, 08:26)

Osobne by som dal pozrieť motor, vstreky, žhaviče a všetky tieto veci. Taktiež spojku a aj olej.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#3. RE: prvy servis po kupe auta (3. júl 2017, 18:05)

uplne inak...najdi si v prievidzi niekoho schopneho, co ti to pozrie..ak mi napises rp, dohodim Ti tam chlapa...kvalitny a lacny..
a on uz bude vediet co vsdetko pozriet..a najprv ti povie ceny a potom sa rozhodnete a dohodnete..

v prvom rade olej, filtre..nasledne kontrola vsetkeho ostatneho, co ale malo byt skontrolovane vacsinou uz pred kupou, no uz je neskoro robit generala po bitke...ale zase je to japonec, takze smelo do toho...

1 0
Nahlásiť

roskow
47 prispevkov Prievidza
#4. RE: prvy servis po kupe auta (4. júl 2017, 08:54)

kazdopadne by som si dal auto pozriet na komplet, ci uz motor - oleje, filtre - tie by som vemenil asi tak ci tak, dalej rozvody, vstreky, sviecky a nezabudol by som ani na podvozok - tlmice, capy. budes aspon vediet na com si a co si vlastne kupil

0 0
Nahlásiť

Prsiak
21 prispevkov Košice - Juh
#5. RE: prvy servis po kupe auta (5. júl 2017, 10:36)

Rozhodne všetko, predsa len chceš snáď vedieť, čo si si kúpil a hlavne v akom stave

0 0
Nahlásiť

14 prispevkov Banská Bystrica
#6. RE: prvy servis po kupe auta (6. júl 2017, 10:08)

ani neviem, ci by ma napadlo, ze by som daval kontrolovat len jednu vec, asi ani nie. je treba si dat auto pozriet este pred kupou, najlepsie aby s vami siel kupovat auto niekto, kto sa im trocha rozumie

0 0
Nahlásiť

marcello959
41 prispevkov Trenčín
#7. RE: prvy servis po kupe auta (6. júl 2017, 15:18)

Niekedy ani ten niekto nepomoze.

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#8. RE: prvy servis po kupe auta (6. júl 2017, 16:28)

nedávaj pozerať nič. čo sa pokaziť má, to sa pokazí. škoda peňazí.

1 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#9. RE: prvy servis po kupe auta (7. júl 2017, 07:00)

Pekny pristup Junak ;)

0 0
Nahlásiť

blow730
18 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#10. RE: prvy servis po kupe auta (8. júl 2017, 13:02)

Neviem ako vy, no ked som kupoval auto, dal som si ho prezriet este pred tym ako som zan zaplatil. Pokazit sa moze hocikedy hocico, skor ide o vady, ktore vam predavajuci len tak neprizna.

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#11. RE: prvy servis po kupe auta (9. júl 2017, 01:24)

Vdaka za rady,LOCK

0 0
Nahlásiť

schmitz211
19 prispevkov Nitra
#12. RE: prvy servis po kupe auta (19. júl 2017, 12:30)

ešte by ma zaujímalo aby som nemusel otvárať novú tému, či sa ten servis a obhliadka dá dať nejak aj do zmluvy o kúpe, viete ak by sa pri nej niečo našlo, čo by predávajúci zatajil

0 0
Nahlásiť

jarohenkele
17 prispevkov Prievidza
#13. RE: prvy servis po kupe auta (27. júl 2017, 09:58)

da isto hej.. hlavne skryte vady by som si zapisal do zmluvy.. staci ak si do zmluvy das klauzulku, ze spravis pociatocny servis a pokial sa pride na nieco, na co ta predavajuci neupozornil, tak mas pravo na odstupenie od zmluvy..

0 0
Nahlásiť

simovan
16 prispevkov Piešťany
#14. RE: prvy servis po kupe auta (28. júl 2017, 12:38)

dá sa to dať do zmluvy ale zase tak rozumne, lebo pri jazdenom aute musíš rátať s tým, že sa hocikedy môže niečo pokaziť a vôbec to nemusí byť skrytá vada a treba byť fér aj voči predávajúcemu

2 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / prvy servis po kupe auta