auto od 15 rokov

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 14:41

Autor
Správa

29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#1. auto od 15 rokov (29. jún 2017, 11:35)

chcel by som sa vas spytat na taku vec. sused planuje kupit synovi auto s max povolenou, prakticky asi aj konstrukcnou rychlostou do 45-50km/hod. je na to za potreby asi normalny vodicak, ze? moze potom v takom aute jazdit sam alebo len s doprovodom? celkom ma takato moznost pre decka zaujala

0 0
Nahlásiť

31 prispevkov Zvolen
#2. RE: auto od 15 rokov (30. jún 2017, 08:25)

Záleží koľko to má kw nie?

0 0
Nahlásiť

178 prispevkov Piešťany
#3. RE: auto od 15 rokov (3. júl 2017, 18:13)

ak bude mat vodicsky preukaz na motocykel skupiny AM. moze na tom jazdit..normalna vec..axiam a podobne priblizovatka..niektore vyzeraju fajn, ine nie..ale po meste ci dedine fajn..a nie, nepotrebuje doprovod..

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Prievidza
#4. RE: auto od 15 rokov (4. júl 2017, 08:57)

nenazyval by som to mo autom ale skor priblizovadlom v tejto dobe je to celkom fajn vec - nieco ako skuter len maju nad sebou strechu a co sa tyka doprovodu, v niektorych modeloch si ten doproveod veru tazko aj predstavit

0 0
Nahlásiť

21 prispevkov
#5. RE: auto od 15 rokov (5. júl 2017, 10:38)

Za našich čias sme boli radi, že sme mali bike. Osobne sa mi tieto auta moc nepáčia, hlavne, čo sa bezpečnosti týka. Vyzerajú ako škatuľky, takže ja by som si do toho asi nesadol

0 0
Nahlásiť

25 prispevkov
#6. RE: auto od 15 rokov (5. júl 2017, 13:45)

co sa tyka bezpecnosti takychto aut, tak je prisposobena ich najvyssej konstrukcnej rychlosti, to by bolo ok, len y sm sa tiez obaval toho, co ak by do mna niekto vrazil

0 0
Nahlásiť

56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#7. RE: auto od 15 rokov (7. júl 2017, 13:21)

Takto som sa na ne zatial nepozeral. Hej to je pravda, ze ak by niekto do teba vpalil napriklad v 50 no nevie, ci by to to auticko rozdychalo Som smutný

0 0
Nahlásiť

178 prispevkov Piešťany
#8. RE: auto od 15 rokov (10. júl 2017, 11:37)

ak do teba vpali niekto v 30-ke a pojdes pesi?
ak do teba vpali a budes na bike?

chlapi...ved ak by sme na veci pozerali takto, dodnes sa splhame po stromoch... ( ja som sa teda aj dnes vlastne - marhule som oberal... Haha )

idete na to nespravnym pohladom...

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov Banská Bystrica
#9. RE: auto od 15 rokov (10. júl 2017, 13:00)

tak je pravda, ze pokial by sa mal clovek na vsetko pozerat takto cierno tak by sme asi nechodili autami vobec. ja si tiez myslim, ze ked bude mat vodicak na motocykel ako spominal mesias tak v pohode na tom moze chodit aj sam ale celkom teda chalanovi zavidim takeho otca Haha

0 0
Nahlásiť

6 prispevkov
#10. RE: auto od 15 rokov (11. júl 2017, 10:33)

v pohode môže na tom jazdiť s tým vodičákom na motocykel skupiny AM ale príde mi to ako dosť veľká zodpovednosť pre 15 ročného chalana ale tak to už je na jeho otcovi..

0 0
Nahlásiť

71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#11. RE: auto od 15 rokov (11. júl 2017, 13:41)

Podla mna to je skoro. Ako nehnevajte sa na mna, no k comu to vlastne je, aby take decka jazdili po cestach. Podla mna to ma dve strany, ale ta horsia asi prevazuje, ci si to myslim len ja?

0 0
Nahlásiť

178 prispevkov Piešťany
#12. RE: auto od 15 rokov (12. júl 2017, 00:08)

hohohoho, mladenci..viete kolko deciek nam beha po cestach na skutroch co maju ovela vyssiu rychlost, ako mali kedysi mustangy, pioniere, ci potom simsony? viem ze mnohi ani netusite o com pisem, ale podstata je inde..ak moze niekto behat na bike po cestach, na motorke, moze behat aj na aute, ktore je tomu veku usposobene...je to na zodpovednosti rodicov..ak su si isti, ze decko je normalne a ma upratanu hlavu, tak preco nie?moji synovia behali na stvorkolkach tusim od troch rokov, a ako 15 rocni jazdili po beznych cestach..nie ze by som sa o nich nebal, ale vedel som ze maju v hlave poriadok...

takze ak niekto chce a ma na to budget, je dobre, ze pripravi decko na to, co ho caka...kazdemu to odporucam...

0 0
Nahlásiť

melow
19 prispevkov Martin
#13. RE: auto od 15 rokov (12. júl 2017, 13:45)

tak skusenosti sa vzdy zidu, ja by som sa ale asi bal pustit svoje dieta len tak na stvorkolku to ta teda obdivujem ale zase ak im veris tak preco nie. len prave, ze moje deti su take poblaznene, ze neviem ci im vobec vodicak zaplatim ked na to pride cas Smiech

0 0
Nahlásiť

89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#14. RE: auto od 15 rokov (12. júl 2017, 15:08)

treba tým deťom veriť, len v dnešnej dobe mám pocit, že je oveľa viac nástrah

0 0
Nahlásiť

12 prispevkov Trnava
#15. RE: auto od 15 rokov (13. júl 2017, 08:41)

treba im veriť, teda pokiaľ nie sú úplne pobláznené ale ja neverím tým druhý ľuďom Haha ja by som možno nad niečím takým aj uvažoval ale teraz je ešte čas a dovtedy sa uvidí ako sa to bude vyvíjať s týmito "vozítkami"

0 0
Nahlásiť

178 prispevkov Piešťany
#16. RE: auto od 15 rokov (13. júl 2017, 11:20)

melow, byvam v obci, ktora ma vela vedlajsich ciest, a decka behali tam, v meste by som tej odvahy tolko nemal..pretoze ako niekto spravne poznamenal, na ceste su aj "ti druhi"..ale to by sme asi nejazdili nikdy a nikto...ak davaju decka pozor, a maju reflaxy, tak to zvladnu..a strach? ano, mal som a mam doteraz, hoci su dospeli...ale aj ked budu mat svoje deti, stale budu moji synovia a ja sa o nich budem bat..

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / auto od 15 rokov