Diagnostika Seat Alte

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 19. marec 2024, 07:06

Autor
Správa

5 prispevkov
#1. Diagnostika Seat Alte (21. jún 2017, 20:43)

Zdravím,hladam niekoho kto sa venuje diagnostike koncernových áut,najlepsie Seatu v okolí Mt,Za, Tr, Pd

0 1
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#2. RE: Diagnostika Seat Alte (22. jún 2017, 12:59)

čo s tým nejdeš do autorizáku? v PD ak dobre viem, tak by mal byť tam nebudeš mať problém síce tá cena nemusí byť lákavá

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#3. RE: Diagnostika Seat Alte (23. jún 2017, 11:57)

Diagnostiku na hitlerwageny ma dnes kadekto..V pd by som ti vedel doporucit minimalne dvoch , co sa tym zaoberaju a robia to...ale VAG com ma uz aj hocijaky suflikant doma...dokonca aj moj syn ked mal 12 rokov ho uz mal natiahnuty v ntb..tu ide skor o to, co potrebujes riesit..lebo je rozdiel cracknuta verzia a verzia original...ale ani original neznamena, ze treba ist do autorizaku..to je hlupost....

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#4. RE: Diagnostika Seat Alte (24. jún 2017, 14:41)

Veď práve v autorizaku sa ,,zdrobnostami "nezabavaju a keď tak si nauctuju inú palku.Chcem odskok kufra dorobiť či nastaviť cez VAG a nikoho som zatiaľ nenašiel odbili ma raz že tam treba novú riadiacu jednotku,potom zas že zámok vymeniť ale nik to neurobí

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#5. RE: Diagnostika Seat Alte (24. jún 2017, 14:49)

Chcem nakodovat odskok kufra,alebo dorobiť čo tam treba

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#6. RE: Diagnostika Seat Alte (25. jún 2017, 15:23)

takto, zalezi na tom, ci je vobec mozne to urobit s tou RJ, co tam mas..ak to nepodporuje, tak ju treba bud vymenit, alebo dorobit...ale myslim ze je to len otazka nadstavenia v komfortke...lenze na to treba viac udajov..cize o aky rocnik ide, motorizacia a tak..a pokial viem, aj v MT, respektive v pribovciach je chalan, co urcite VAG com ma...cize by som ho skusil najst..kazdy kto robi chip tuning, a v okoli MT a aj PD je tychto chalanov mraky...

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#7. RE: Diagnostika Seat Alte (25. jún 2017, 17:25)

Nejaký kontakt nemáš

0 0
Nahlásiť

5 prispevkov
#8. RE: Diagnostika Seat Alte (25. jún 2017, 17:32)

Kontakt máš nejaký

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#9. RE: Diagnostika Seat Alte (26. jún 2017, 18:34)

mam, ale nie som si isty, co to nevymazu..takze mi napis normalne do mailu a tam ti poslem kontakt...v pd sa mozes obratit na chlapa, co ma servis v rozvoji, vola sa marek matias..ak treba, napis mi rp, a poslem ti viac...

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Seat / Diagnostika Seat Alte