Nosic na bike

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 11:15

    Strana 1 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Autor
Správa

jannis995
7 prispevkov Piešťany
#1. Nosic na bike (20. jún 2017, 11:46)

Poradte mi. Rozhodli sme sa s priatelkou, ze by sme chceli co to tento rok odbicyklovat a chceli by sme si bicykle vziat aj na dovolenku. Po akom nosici sa poobhliadat. Mame sorento, takze na strechu by som moc nechcel. Tak ma napadlo, ci dat namontovat na auto tp a kupit taky nosic alebo len zavesny na kufrove dvere? Ten sa mne osobne moc nezda byt nejaky nejak bezpecny, ci?

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#2. RE: Nosic na bike (20. jún 2017, 12:06)

mne sa práveže kufrový zdá bezpečnejší jak na streche ;-)

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#3. RE: Nosic na bike (21. jún 2017, 00:10)

on pise nie o stresnom ( ma sorento ), ale o zavesnom, co sa dava na tazne..mam s nim skusenosti, je to vyborna vec...jedno vsak nezabudni, znacka musi ist na nosic...nie nahrada z tuningshopu..tvoja spz..na to pozor..inak je to super, jednoducha manipulacia...mne sa to pozdava ovela viac ako tie stresne ci dverove...ale treba skusit..najma ratat s investiciou nie len do toho, ale aj do tazneho... Súhlasim

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#4. RE: Nosic na bike (21. jún 2017, 09:21)

No tak si treba hlavne zratat, co to vide s tym taznym a ci ti to stoji za tie peniaze. Inak ako tazne nie je zla vec, lebo nevies, kedy sa ti zide. A co vlastne vide taky nosic na tazne, to tiez asi nebude len tak lacna zalezitost?

0 0
Nahlásiť

Dusanoo
26 prispevkov Ružomberok
#5. RE: Nosic na bike (21. jún 2017, 10:12)

Ak nie je na aute guľa, tak by som ju kvôli nosiču na biky asi neriešil. To by som zvolil radšej ten závesný. Stačí ho poriadne opevniť a je to podľa mňa to isté

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#6. RE: Nosic na bike (22. jún 2017, 13:02)

ťažné bude treba vyriešiť, investovať budeš musieť do toho, ale podľa mňa toto je vec, do ktorej sa investovať oplatí

0 0
Nahlásiť

ramonez
8 prispevkov Banská Bystrica
#7. RE: Nosic na bike (22. jún 2017, 13:53)

siel by som do tazneho a do nosica nan, tazne sa ti ukaze ako dobra investicia, lebo pride cas ked sa ti hodi, tomu mozes verit

1 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#8. RE: Nosic na bike (23. jún 2017, 11:24)

to je pravda len to cloveku tak pride, ze davat na auto tazne kvoli nosicu :)

0 0
Nahlásiť

Luvio
90 prispevkov Trenčín
#9. RE: Nosic na bike (23. jún 2017, 13:03)

tak to netreba brať tak, že to je len kvôli nosiču, no ťažné sa raz zíde každému. tiež som ho odmietal, že na čo, až pokiaľ neprišiel ten deň, keď som potreboval niečo previesť. vozík som mal, no nikoho kto by mal ťažné.

1 0
Nahlásiť

maximmus
18 prispevkov Nitra
#10. RE: Nosic na bike (24. jún 2017, 08:23)

suhlasim, nikdy nevies kedy sa ti moze tazne zist, plus ked chcete chodit castejsie s tymi bicyklami tak to vyuzijete, bude to sice trochu investicia ale o par rokov mozno budes este rad, ze si to riesil uz teraz

0 0
Nahlásiť

13 prispevkov
#11. RE: Nosic na bike (26. jún 2017, 12:56)

tiež som si dával v podstate ako som auto kúpil domontovať ťažné zariadenie. bola to dobrá voľba, tak povediac už veľa krát mi zachránilo krk

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#12. RE: Nosic na bike (27. jún 2017, 09:43)

nezdá sa to, ale je vhodné ťažné mať

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#13. RE: Nosic na bike (27. jún 2017, 14:09)

Na taznom nebolo este nic zleho, teda okrem obstaravacej ceny, hlavne by som bol povedal, ze vie aj pri zasnenych vodicoch, ktori obcas nedobrzdia dost pomoct

1 0
Nahlásiť

Mafioso625
22 prispevkov Žilina
#14. RE: Nosic na bike (29. jún 2017, 10:15)

Asi by som investoval do tazneho. Predsa len je to ako keby dva v jednom a moze sa niekedy zist

0 0
Nahlásiť

Blakon
25 prispevkov Žilina
#15. RE: Nosic na bike (5. júl 2017, 13:43)

a co stoji taky nosic? nie je to az moc draha volba?

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#16. RE: Nosic na bike (7. júl 2017, 07:01)

Ako pre koho, da sa zohnat v roznych cenovych hraniciach ide ale aj o kvalitu ;)

0 0
Nahlásiť
Tomagi2 1 prispevkov Prešov #17. RE: Nosic na bike (7. júl 2017, 07:25)

Ťažné a nosič naň je úplne že naj. Ja som investoval hoci aj do toyoty yaris. Zaobstaral som si ťažné (s yariskou asi karavan ťahať nebudem) a berieme si bicykle všade (dovolenka, výlety, prevozy len tak na krátko) a nosič na bicykel je tak skladný že ho prakticky stále mám v kufri auta (yariska nedisponuje extra kufrom a predsa nevadí). Ťažné jednoznačne odnímateľné a nosič stredná trieda ale hlavne šikovne riešený.
A hlavne že taký nosič si môžeš preniesť aj na iné auto v rodine či keď auto vymeníš. A s vybavením ŠPZ nie je problém (+ 16.5e)

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#18. RE: Nosic na bike (7. júl 2017, 11:44)

ma to nieco do seba, teoreticky aj ked nemas tazke ziskas tou investiciou celkom dost. podla mna sa kazdemu aspon raz stane, ze si povie, ze by bolo fajn ak by mal tazne. raz to proste pride a takto teda zabijes dve muchy jednou ranou

0 0
Nahlásiť

masslen
7 prispevkov Myjava
#19. RE: Nosic na bike (9. júl 2017, 17:23)

hej to je pravda, ja mám tiež v pláne si to takto vyriešiť lebo malý už je väčší takže s ním chceme pochodiť a keď som sa pýtal môjho mechanika tak mi tiež poradil, že toto riešenie je asi také najpraktickejšie a v to ťažné potom môžeš v podstate využiť aj na iné veci

0 0
Nahlásiť

elosan
15 prispevkov Trebišov
#20. RE: Nosic na bike (12. júl 2017, 13:35)

No tak ja mozem povedat tak, ze mam ten na tazne a inyby som ani nechcel. Lepsia manipulaci, co sa tyka vykladania bikov, zvladne to aj zena. Aj nosic je velmi rychlo namontovany a vlastne ani neviem co ineho by som ti mal k tomu napisat. Podla mna je to dobra volba a stoji za tu investiciu.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 3:
  • 1
  • 2
  • 3
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / Nosic na bike