Nove auto na splatky

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 24. apríl 2024, 14:28

Autor
Správa

2 prispevkov
#1. Nove auto na splatky (19. jún 2017, 08:47)

Ahojte

Rozmyslam nad kupou noveho vozidla na jazdenie po meste, nic velke a benzin. Chcela by som ho kupit na splatky, nie na lizing. Viete mi poradit, ake auto sa oplati?

1 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#2. RE: Nove auto na splatky (21. jún 2017, 00:19)

Liduska, strasne radi tu vidime zeny..ale jednu vec..mozno keby si trolilinku pohladala, nasla by si temy, ktore su venovane tejto problematike..
trosku som sa stratil v sposobe financovania..na splatky, nie na lizing..cize to znamena, ze si vezmes v banke bezucelovy uver, a pojdes si kupit auto?rozumiem spravne? nieco ti poviem..auto, ake hladas, bude niekde okolo 10 tis europenazi...bezucelovy uver v banke je cca 12-14% urok rocne..splatku pocitaj okolo 300-450 eur mesacne...
lizing je potrebna vacsinou akontacia..ale co sa tyka financovania, toto neriesme..pytas sa ake auto..na vyber ich je mraky..napriklad ako pre babu by som kludne skusil mikro nisan (nissan micra), Suzuzu Ignaca ( suzuki ignis) , svišta ( suzuki swift ), no a potom kludne seaty, renaulty, skodovky...mas na vyber mraky..je to o Tvojej volbe..ides do noveho auta, mozes vyberat..osobne som japanfil, co je zrejme, ale tu kazde auto v tejto triede je celkom v pohode...je to len otazka porovnania vybav a posedu v tychto autach...toto musis skusit sama...a benzin je dobra volba..mimochodom, aj srandero ci logenova pomsta (dacia sandero, ci logan ) , su auta v pohode...

1 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#3. RE: Nove auto na splatky (21. jún 2017, 08:42)

Záleží akú máš predstavu aj o cene. Osobne by som išiel do niečoho menšieho, možno chrobák, možno polo alebo aj taká micra, fabia a ani napríklad astra nemusí byť zlá. Je to veľkostne všetko cca rovnaké a účel to splní

1 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#4. RE: Nove auto na splatky (22. jún 2017, 12:53)

kľudne myslím, že aj taká fabia by v takomto prípade nemusela byť zlou voľbou ;-)

0 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#5. RE: Nove auto na splatky (23. jún 2017, 11:26)

fabia, fiesta, peugeot 206 -307, golf, fiat 500, polo, chrobak, je toho proste strasne vela, aspon o znacke a motore by si mohla mat nejaku blizsiu predstavu

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#6. RE: Nove auto na splatky (24. jún 2017, 22:00)

ahojte, dakujem za tipy. Blizsiu predstavu este nemam, kedze je toho strasne vela. Takze zatial sa len rozhliadam.

1 0
Nahlásiť

merco
60 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#7. RE: Nove auto na splatky (26. jún 2017, 07:00)

Lidka nejakú predstavu, čo sa ceny týka?

1 0
Nahlásiť

Mjartanpito
34 prispevkov Žilina
#8. RE: Nove auto na splatky (27. jún 2017, 12:06)

mozno ak by si sem napisala cenu a rok vyroby, clovek by ti vedel predsa len viac poradit

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Nove auto na splatky