Audi A6 C6 Facelift vyhrev

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 18. apríl 2024, 03:51

Autor
Správa
Majo3762 1 prispevkov Pezinok #1. Audi A6 C6 Facelift vyhrev (15. jún 2017, 09:45)

Dobrý deň.
Vlastním Audi A6C6 Facelift 2.0 TDI 2011 v slušnej výbave ale chýba mi tam výhrev sedadiel. Sedadla sú S-line kombinácia koža s látkou. Veľmi rád by som chcel vedieť, či sa táto časť výbavy dá nejak dorobiť a či priamo v audi alebo aj u niekoho iného. Či stým je aj nejaký problém a koľko by to cca stálo. Bol by som rád ak by sa ozval niekto, kto stým má nejaké skúsenosti. Veľmi by ste mi pomohli. Vopred ďakujem.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#2. RE: Audi A6 C6 Facelift vyhrev (15. jún 2017, 13:34)

vsetko sa da, len je to otazka penazi...to poprve...sedadla nie su z toho auta...teoreticky by mohli mat vyhrievanie v sebe..ak maju, je to otazka par kablikov napriamo, nie cez komfortku, ale to je tazko povedat takto z voleja...ak vyhrev nemaju, lacnejsie vyjde zohat sedadla s nim..calunenie jednej sedacky vyjde nie malo europenazi..aj uprava na vyhrev..a nie je to ono...a presnu kalkulaciu je tazko vopred povedat...treba to vidiet..

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Audi / Audi A6 C6 Facelift vyhrev