tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 26. apríl 2024, 15:55

    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Autor
Správa

maximmus
18 prispevkov Nitra
#1. tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (8. jún 2017, 12:22)

neviete niekto, co obnasa zapisanie tazneho zariadenia do tp a co to vide? dikes

0 0
Nahlásiť

28 prispevkov Hrabkov
#2. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (9. jún 2017, 09:04)

Nechce sa mi to tu rozpisovat ale tu to najdes http://www.minv.sk/?zapis-spajacieho-zariadenia-vozidla

0 0
Nahlásiť

passko
47 prispevkov Urmince
#3. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (9. jún 2017, 10:56)

idem si to kuk, bo zachvilu to caka aj mna

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#4. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (11. jún 2017, 10:00)

Mna by zaujimala cena montaze. Neviete niekto v akej sume sa pohybuje?

1 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#5. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (11. jún 2017, 11:28)

záleží od auta a typu elektrickej sústavy. môže to byť 130 eúr - ťažné plus práca spolu, ale môže to byť aj 700 eúr, ťažné plus práca spolu.

prihlásenie je cca 6 eúr.

doma dorobené ťažné neprihlásiš.

1 0
Nahlásiť

gabo926
26 prispevkov Banská Bystrica
#6. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (19. jún 2017, 13:59)

Ja som našťastie auto s ťažným už kúpil, takže tomu tom sa nejak si vyhol. No je to podľa mňa vec, do ktorej sa investovať oplatí, lebo človek nikdy nevie, kedy bude guľu na niečo potrebovať a po ďalšie, je to celkom účinný ochranný prostriedok pri búračke zo zadu.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#7. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (21. jún 2017, 00:24)

za ktory vsak mozes byt teoreticky ucinne aj potrestany, pretoze by si ho mal mat nahodene len v pripade ked tahas, alebo ides tahat vozik...tazko sa to dokazuje, to mi je jasne, ale pri nasich strelcoch nikto nevie..mozno za to zacnu strielat

gula za gulu...a budu pomahat a chranit ucastnikov cestnej premavky

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#8. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (21. jún 2017, 15:32)

Odnate musi byt odnimatelne - bajonetove tazne zariadenie. Pevne - priskrutkovane je pevne - neodnima sa ak ho nepouzivas. Ak do Teba dozadu niekto napali zo zadu je to jeho problem.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#9. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (23. jún 2017, 12:00)

Ano imro, mas jednoznacne pravdu, faktom je, ze dnes uz zohnat pevne tazne je asi aj problem..aspon ja som sa s tym uz niekolko rokov nestretol..beriem to tak, ze tento druh taznych skoncil svoju existenciu uz pred nejakymi rokmi..viem sice ze este su take auta, ale vela ich uz asi nebude...

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#10. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (24. jún 2017, 09:10)

ja som pevne montoval pred rokom alebo dvomi a nebol žiadny problém a aj teraz idem montovať na ďalšie auto pevné... zmeň servis

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#11. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (24. jún 2017, 10:32)

Haha Ako svoj mam predat a kupit iny Nerozumiem tomu

Imro, ako som pisal, niekolko rokov som taketo tazne neobjednaval, ani som ho nevidel v ponuke...Faktom je, ze na auta, ktore robime by nikto tento druh tazneho nemontoval..to je mozno problem mojej "neznalosti" o tom ze sa take vobec este vyrabaju...Navyse, ale to nie som si isty, dnes by sa uz nemali take ani predavat, ale ako som pisal, toto neviem s istotou..ziadnemu zakaznikovi by som neponukol taketo tazne.. Súhlasim

0 1
Nahlásiť

Mafioso625
22 prispevkov Žilina
#12. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (29. jún 2017, 10:14)

Ak by sa to nemuseloí davat dopisovat do papierov, tak si myslim, ze by malo tazne zariadenie isto namontovane vacsie mnozstvo aut. Niekoho odradza od namontovanie len to papierovanie a vycakavanie po uradoch

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#13. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (30. jún 2017, 16:35)

ak máš občiansky čipom... objednáš sa na konkrétny čas a nečakáš :)

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#14. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (3. júl 2018, 12:53)

Ahoj, ak môžem odporúčať , my sme si dávali montovať ťažné zariadenia už na dve autá vo f. Autocar, Prešov. Manžel je spokojný , vždy nám tam dobre poradili, aj ako zapísať ťažné na polícii. Majú aj nižšie ceny oproti autorizovaným servisom. Súhlasim

0 0
Nahlásiť

beomo
7 prispevkov Prievidza
#15. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (3. júl 2018, 15:21)

a kolko je pokuta za doma dorobene tazne? Haha

0 0
Nahlásiť

hurajtko
17 prispevkov Ilava
#16. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (4. júl 2018, 09:16)

pokuta? no rataj tak v stovkach :D

0 0
Nahlásiť

2 prispevkov
#17. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (12. júl 2018, 09:08)

Neviem, že to pokutujú. Určite to neprihlásiš bez potrebných papierov, ktoré sme dostali priamo od montážnej firmy.
Certifikát, potvrdenie o montáži a papier, že konkrétna firma môže montovať danú značku - ťažného zariadenia.
A máš aj záruku na ťažné zariadenie. Niekedy sa neoplatí šetriť a mať problémy na STK a s políciou. Haha
https://www.taznezariadenia.sk/sk/content/34-zapis-tazneho-zariadenia

0 0
Nahlásiť
jorzo 5 prispevkov Trenčín #18. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (12. júl 2018, 09:29)

Smiech to podľa mňa ani nechceš vedieť koľko to je Smiech

0 0
Nahlásiť

vlad390
18 prispevkov Bernolákovo
#19. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (12. júl 2018, 12:40)

Netreba to ani skúšať, aj tak ho neprihlásiš a jazdiť bez prihláseného ťažného je fakt dosť veľké riziko

0 0
Nahlásiť

4 prispevkov
#20. RE: tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp (17. júl 2018, 10:04)

to sa teda isto neoplati, ta pokuta moze byt aj raz taka, ako suma za samotne prihlasenie tazneho

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
    Strana 1 z 2:
  • 1
  • 2
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / tazne zariadenie a jeho dopisanie do tp