auto na leasing - sikovna splatka

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 11:18

Autor
Správa

sames
27 prispevkov Žarnovica
#1. auto na leasing - sikovna splatka (23. máj 2017, 12:19)

brali ste si niekto auto na splatky, nieco take ako sikovnasplatka, reklamuje to skodovka, hyundai a kia mate s tym niekto skúsenost? celkom by ma to zaujimalo ako to vlastne funguje

1 0
Nahlásiť

44 prispevkov Horné Obdokovce
#2. RE: auto na leasing - sikovna splatka (24. máj 2017, 18:22)

videl som to v telke auto v podstate splacas a po troch rokoch ho mozes vymenit, vyzera to zaujimavo, no na druhej strane to auto nebude tvoje, co by mne mozno vadilo, no zas sa vies lahko dostat k autu, ktore by si si len tak kupit nemohol

0 0
Nahlásiť

maroscho
22 prispevkov Banská Bystrica
#3. RE: auto na leasing - sikovna splatka (29. máj 2017, 13:51)

Ja som to pozeral, lebo sa mi v celku paci kodiaq a co som tak pozeral, ani tie splatky nevidu neak vela. No mna by zaujimalo, ak si budem chciet to auto aj po tych 3 rokoch nechal, ci mozem splacat dalej alebo je moznost jeho odkupenia a za akych podmienok?

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#4. RE: auto na leasing - sikovna splatka (30. máj 2017, 14:17)

@maroscho tak kodiaq b ude drahy sam o sebe, ci? Ja by som ratal tak okolo 40 000€. To bude aj ta splatka vysoka, ci?

0 0
Nahlásiť

monkey324
13 prispevkov Nitra
#5. RE: auto na leasing - sikovna splatka (31. máj 2017, 14:35)

tiež sa mi to auto veľmi páči a vážne o ňom poškuľujem, no skôr mám problém, či je tá motorizácia 1,4 dostatočná

0 0
Nahlásiť

zdenkomikula
40 prispevkov Nová Dubnica
#6. RE: auto na leasing - sikovna splatka (1. jún 2017, 08:59)

@monkey324 ja by som povedal, ze pokial nechces nejaky zavodak, tak to bude bohate stacit, lebo pokial ja viem vsak ta 1,4 tsi ma 92kw a povedzme si tak, kde by si sa s nim chcel nejak prehanat

0 0
Nahlásiť

sames
27 prispevkov Žarnovica
#7. RE: auto na leasing - sikovna splatka (1. jún 2017, 23:10)

ja sa bojim iba toho, ze to vyzera az velmi lahko a ze v tom bude nejaky zadrhel, prvy je teda, ze to auto nebude vlastne nikdy tvoje

0 0
Nahlásiť

robnino
14 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#8. RE: auto na leasing - sikovna splatka (2. jún 2017, 08:25)

@sames ale vsak on si ho moze po case odkupit. V tom by som nevidel problem, ze by nemalo byt jeho. To mas ako ked mas klasicky leasing, tiez to auto v podstate nie je tvoje az pokial ho nesplatis, nie? Pre toho, kto rad a casto meni auta, je to podla mna idealne riesenie a aj pre tych,ktori si nove auto a splatky na tretiny nemozu dovolit

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #9. RE: auto na leasing - sikovna splatka (2. jún 2017, 09:49)

imarosl
kde to berieš že kodiak stojí 40tis? jeho cena začína na 21. OMG!
http://dealer.skoda-auto.sk/SiteCollectionDocuments/cenniky/skoda_kodiaq_cennik.pdf

0 0
Nahlásiť

radohany
33 prispevkov Skalica
#10. RE: auto na leasing - sikovna splatka (2. jún 2017, 15:06)

možno si cenu len tak tipol alebo videl niekde ale s riadnou prirážkou Haha

0 0
Nahlásiť

lukojano
38 prispevkov Žabokreky
#11. RE: auto na leasing - sikovna splatka (5. jún 2017, 13:49)

ja by som bol celkom za, ved kazdych par rokov nove auto to by bola parada ale podla mna tam budu este nejake haciky a nebude to take jednoduche ako tvrdia v reklame

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#12. RE: auto na leasing - sikovna splatka (5. jún 2017, 14:11)

mám v pláne sa ísť na to opýtať lebo to vyzerá celkom lákavo, že každú chvíľu by som mal nove auto ale nejako sa mi nezdá, že by to bolo také jednoduché

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #13. RE: auto na leasing - sikovna splatka (5. jún 2017, 22:27)

norbi ak by si bol z ba, odporučim ťa jednému predajcovi a bude to jednoduché Výborne

0 0
Nahlásiť

manuchjaro
76 prispevkov Zvolen
#14. RE: auto na leasing - sikovna splatka (6. jún 2017, 08:58)

40 litrov stojí nový AMG Mercedes a nie Škodovka.

0 0
Nahlásiť

lacciak
20 prispevkov Liešťany
#15. RE: auto na leasing - sikovna splatka (6. jún 2017, 10:59)

tak ale pri tychto novych skodovkach sa uz tiez ceny pohybuju na trosku vyssej hranici ako kedysi, to sa musi uznat

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#16. RE: auto na leasing - sikovna splatka (6. jún 2017, 12:07)

to hej, no treba si vziať, že celkom sa či už dizajn alebo samotná technológia posunula niekam inam. no rozmyslel, by som si asi 2 krát, či by som šiel za toľké peniaze zrovna do škodovky.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#17. RE: auto na leasing - sikovna splatka (6. jún 2017, 13:45)

hovorime o operativnom lizingu...genialna vec..je sice par obmedzeni, no myslim, ze ked si to clovek prepocita, je to fajn...treba zobrat do uvahy, ze v cene najmu mate zimne obutie, kompletny servis vratane naplni okrem ostreku ci AD blue, servis, tiez nahradne auto v pripade havarie ci poruchy kdekolvek v EU, poistenie komplet...a ked si zoberiete ze napriklad mazda 6 vyjde na splatkach na tri roky cca 470eur , a bezny lizing je 390, k tomu ale treba ratat akontaciu, poistenia, gumy, servis a kadeco dalsie, a samozrejme aj to, ze po splateni mam doma auto s x najazdenymi km, ktore stratili asi 60% hodnoty, tak radsej vezmem operativny lizing, kde auto odovzdam a vezmem si dalsie nove..a ze ho nevlastnim?ved ani auto na bezny lizing nevlastnim..a ked s nim kdesi tresknem, tak prachy zhrabne lizingovka a mne zostanu oci pre plac a rozbita raroha doma...

takze?

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#18. RE: auto na leasing - sikovna splatka (6. jún 2017, 13:48)

operativny lizing je vyborna vec, a to ze Ti nezostane na krku stara raroha je tiez len dobre...treba sa zamysliet nad vyhodami a moznostami, ktore sa tymto otvaraju...

0 0
Nahlásiť

44 prispevkov Horné Obdokovce
#19. RE: auto na leasing - sikovna splatka (7. jún 2017, 08:22)

Podla mna super vec. Tiez som nad tym minule rozmyslal, ze vlastne mozno aj lizingi zaniknu. Predsa len, takto moze clovek menit auta castejsie a ako si pisal @mesias4 vyhneme sa tomu, ze nam stare auta ostanu na krku. Len skoda, ze je aj tato sikovna splatka pre niektorych ludi proste nedosiahnutelna

0 0
Nahlásiť

joze-fo
13 prispevkov Trenčín
#20. RE: auto na leasing - sikovna splatka (7. jún 2017, 10:47)

tiez ma ta reklama celkom zaujala, mohlo by to byt dobre, len by som chcel vedie presne podmienky toho, respektive ci treba este nieco potom doplacat ak si beries to nove auto

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / auto na leasing - sikovna splatka