auto na leasing - sikovna splatka

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 15:04

Autor
Správa

maroscho
22 prispevkov Banská Bystrica
#21. auto na leasing - sikovna splatka (7. jún 2017, 16:19)

Presni to povedia iba u konkretneho predajcu, ak mas o to skutocny zaujem tak sa chod najskor spytat tam.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#22. RE: auto na leasing - sikovna splatka (7. jún 2017, 17:00)

treba pobehat viacero predajcov..niekedy rovnaka znacka, no ine mesto, a podmienky vyrazne ine, na to pozor..a k tej dosiahnutenosti..kto ma na bezny lizing, ma aj na tento...a ak nie, potom musi uvazovat nad inymi sposobmi...zial, taka je doba

0 0
Nahlásiť

maximmus
18 prispevkov Nitra
#23. RE: auto na leasing - sikovna splatka (8. jún 2017, 12:21)

podla mna nie, oni uz tomu autu najdu podla mna vyuzitie, no ale ruku by som za to do ohna nedal. vsade reklamuju, ze auto pohodlne po tych troch rokoch vymenis, tak aspon ja by som neocakaval nejake doplatky

0 0
Nahlásiť

24 prispevkov
#24. RE: auto na leasing - sikovna splatka (8. jún 2017, 13:37)

mne to príde nejaké zvláštne, že by si po štyroch rokoch tam napochodoval s tým "starým" autom a oni ti povedali, že dobre tak tu máte nové len tak bez doplatku a uvidíme sa o štyri roky

0 0
Nahlásiť

monkey324
13 prispevkov Nitra
#25. RE: auto na leasing - sikovna splatka (9. jún 2017, 08:06)

rozhodol som sa, že sa na to pôjdem budúci týždeň niekedy spýtať tak ak by ste chceli, môžem potom hodiť nejaké info na akom princípe to vlastne funguje a aké to má podmienky

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#26. RE: auto na leasing - sikovna splatka (9. jún 2017, 13:30)

@moneky324 tak daj potom vediet, lebo by ma to zaujimalo. keby v tom nebol ziadny hacik tak by som mozno zvazil kupu noveho auta

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#27. RE: auto na leasing - sikovna splatka (12. jún 2017, 06:15)

Chlapi, vzdy je v tom hacik...samozrejme ze to nie je zadarmo, ale treba porovnat zostatkovu hodnotu a vstupny kapital..ten nepotrebujes takmervziadny, vacsinou je to splatka vopred, alebo dve..podla potreby si nadstavis zmluvu, kde je dolezity najazd km, pretoze ten je vlastne podstatny pri vsetkych operaciach..od neho sa odvija frekvencia prehliadok, vymen, zimnych pneu atd..teraz si zober, ze mas mazdu 6 za ča 400 - 500 eur mesacne, no najazd len 15 tis rocne...po troch rokoch by malo mat auto najazdenych 45 tis km, a ty zaplatis za ten cas cca 15 tis europenazi, a auto fakticky s jednym majitelom ma stale zostatkovu hodnotu vysoku pre relativne maly najazd km...cim viac km si urcite, tym je vyššia splatka, a samozrejme nizsia konecna hodnota..auta sa nasledne predavaju na aukciach, a viem ze celkom dobre...pre tych, co sa zaoberame predajom ci dovozom jazdeniek, je to trosku mimo misu, lebo je to dost silna konkurencia, ale z pohladu nakladov a uzitkovosti je to dobra volba..pre firmy najma...a po dvoch,troch ci styroch rokoch samozrejme dostanes novu...neboj, oni na tom neprerobia... Že aha

1 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#28. RE: auto na leasing - sikovna splatka (12. jún 2017, 10:47)

asi by som bral auto radšej na tie štvrtinky ako na tieto splátky, podľa mňa to nebude v konečnom dôsledku až také výhodné, no to sa ukáže až vtedy, keď budete chcieť auto vymeniť

0 0
Nahlásiť

53 prispevkov Ilava
#29. RE: auto na leasing - sikovna splatka (12. jún 2017, 14:11)

@drumly a na štvrtinky to je ako riešené? veď to bude v konečnom dôsledku jedno a to isté splátka ako splátka či už na štvrtinky alebo na viac

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#30. RE: auto na leasing - sikovna splatka (12. jún 2017, 18:08)

ale no...operativny lizing je novinkou len u nas..v inych statoch je to vec rokmi a skusenostami overena..samozrejme su taki, ktorym sa to neoplati...ale su aj ti druhi...treba si vediet spocitat..ja urcite radsej budem mat kazde tri roky nove auto, a nemam potrebu ho vlastnit..nie kazde... Že aha

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#31. RE: auto na leasing - sikovna splatka (13. jún 2017, 08:52)

Je to vec nazoru, mna by som zaujimalo, ci to auto normalne po troch rokoch vymenim, alebo budem musiet este nieco doplacat pri vymene Nerozumiem tomu

0 0
Nahlásiť

strako515
89 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#32. RE: auto na leasing - sikovna splatka (13. jún 2017, 10:45)

@hector256 pozri o pár príspevkoch hore tam to mesias4 celé rozpísal, čo všetko sa musí doplácať a podľa čoho si to vyrátaš

0 0
Nahlásiť

3 prispevkov
#33. RE: auto na leasing - sikovna splatka (14. jún 2017, 08:40)

Nechcel by som to ani za nic, ako je fajn mat nove auto a v podstate za facku, po co potom ako ho nebudem chcicet, je tam toho dost co musi clovek podoplacat, tak neviem, ci sa to oplati.

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#34. RE: auto na leasing - sikovna splatka (14. jún 2017, 13:15)

sammsonn, neviem kolko aut si mal na operativny lizing, a tiez netusim o akom doplacani pises...ved idem normalne tri roky za dohodnutu splatku a podmienky..tri roky prejdu, a ja si pridem bez jedineho problemu zobrat auto nove a toto necham tam...kde je v tom ake doplacanie?

ludia, nerozumiem naco rozoberate veci ked "len tusite", alebo sa domnievate, alebo niekto poveda...ved do pekla ked ste tu, zrejme mate internet..tak si to vylustrujte..navyse ziadny poskytovatel oper. lizingu nedava vsetko na net..treba to trosku pochodit, dat si poslat ponuky.. v cechach to funguje uz dlho a bez problemov...

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#35. RE: auto na leasing - sikovna splatka (14. jún 2017, 17:08)

ja som sa na to bol už popýtať a je to tak ako si písal, nie je na tom nič zložité asi sa na to nakoniec dám aj nahovoriť

0 0
Nahlásiť

rickov
10 prispevkov Skalica
#36. RE: auto na leasing - sikovna splatka (15. jún 2017, 16:08)

pocul som o tom ako o niecom co sa normalne robi v zahranici tak som dufal, ze by to mohlo za par rokov prist aj na slovensko tak som sa konecne dockal Haha

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#37. RE: auto na leasing - sikovna splatka (16. jún 2017, 18:28)

Len jedna vec..vzdy si stojim za tym co napisem..nikdy odo mna nedostane nikto informaciu neoverenu...som v tomto biznise roky, a viem co pisem..ci je to v suvislosti s technikou, alebo dovozmi, kupou a predajom, lizingami...zijem z toho..rovnako ako nasa matko, ci imro..ked budete pozorne citat a klast spravne a kompletne otazky, vzdy sa dozviete co budete chciet.. Súhlasim Že aha

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#38. RE: auto na leasing - sikovna splatka (19. jún 2017, 09:51)

Tak to je potom v celku zaujimave. Tiez som si myslel, ze sa bude musiet nieco doplatit, no ak to je takto, tak by to stalo za porozmyslanie Že aha

0 0
Nahlásiť

mclainak
47 prispevkov Trenčín
#39. RE: auto na leasing - sikovna splatka (21. jún 2017, 09:24)

Kamarat sa pred nedavnom rozhodol, ze do takehoto kvazy prenajmu pojde, tak som v celku zvedavy, za kolko sa mu to podari vybavit a ako to vlastne je. Potom dam vediet, co som zistil

0 0
Nahlásiť

13 prispevkov
#40. RE: auto na leasing - sikovna splatka (26. jún 2017, 12:57)

princíp celkom fajn no ja napríklad patrím medzi tých, ktorý majú radšej to svoje auto ako nejaký ten leasing

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / auto na leasing - sikovna splatka