Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo!

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 29. marec 2024, 14:44

Autor
Správa
innman 1 prispevkov Vranov nad Topľou #1. Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (4. máj 2017, 16:26)

Dobrý deň,

nerád niekoho očierňujem a už vôbec nie verejne, ale momentálne sa snažím kúpiť nejakú spoľahlivú jazdenku a vďaka známostiam, ktoré mám v auto priemysle som sa dozvedel nelichotivú vec ohľadom tohto auta KIA CEED :
https://auto.bazos.sk/inzerat/72773577/Predam-auto-KIA-CEED.php

S chlapíkom som aj volal, garantoval mi najazdené kilometre a auto je vraj po policajtoch. Vravel mi aj, že je mu jasné, že ľudom sa zdajú kilometre podozrivé, lebo takéto auta po policajtoch a najmä v BA kraji majú okolo 300-400 tis. nabehaných. Samozrejme, komu by neboli čudné? Mne teda určite áno a keďže mám v jednom z KIA servisov známeho, tak mi auto preťukol. Je mi jasné, že tieto autá sa servisujú hlavne v servisoch pre Ministerstvo vnútra, ale niekedy každé auto, aj policajné musí ísť k oficiálnemu servisákovi, napríklad pri výmene oleja. A čo čert nechcel, auto má krásnych 360 000 a nie 140 000 ako je v inzeráte. Informáciu som už posunul aj na dopravný inšpektorát SR, ale je mi jasné, že sa páchateľovi nič nestane, aj keď sú tieto podvody už dávno trestné na Slovensku. Preto Vás prosím, informujte známych, ktorý momentálne zháňajú nejakú jazdenku, prípadne zdieľajte kde môžete, nech ten všivák nedostane nič za to auto keď takto verejne klame. Prikladám dôkaz.

http://imgur.com/a/9HKt3

0 0
Nahlásiť

gramko
23 prispevkov Martin
#2. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (5. máj 2017, 10:08)

No tak ale to si krasne stocili tie kilometre. To si naozaj myslel, ze mu na to nikto nepride? Ved auto, ktoré ma najazdene 140 000 kilimetrov (a este na slovenskych cestach) vyzera teda kus inak ako auto ktore ma 360 000.

0 0
Nahlásiť

fronto
23 prispevkov Prievidza
#3. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (8. máj 2017, 13:22)

dufam, ze sa to bude riesit ked si to uz posunul kompetentnym lebo toto je uplna bezcharakternost a ked uz nic ine nech za to aspon paradnu pokutu schytaju

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#4. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (8. máj 2017, 15:00)

Je mi z tohto akurát tak zle. Človek už fakt nemôže veriť ničomu. Neviem čo to týmto ľuďom dáva. Radšej na rovinu pravdu ako sa veci majú ako takto zámerne klamať. Kiežby niesol za to následny.

0 0
Nahlásiť

majco9999
31 prispevkov Žilina
#5. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (9. máj 2017, 11:53)

niekedy sa stane, ze clovek natrafi na takehoto smelinara.. ale tak co strielat z toho nebudeme teraz.. aj si to niekam posunul, alebo si to nechal tak?

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#6. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (10. máj 2017, 09:12)

jasne, ze nie majco, ale ako si to moze dovolit, ked su uz u nas take zakony ake su?

0 0
Nahlásiť
felixon 34 prispevkov Nitra #7. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (10. máj 2017, 10:58)

tomu sa inac cudujem aj ja, ze si to niektoteraz este aj dovoli, ked su za to v celku slusne palky, co sa pokut tyka

0 0
Nahlásiť

8 prispevkov
#8. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (19. máj 2017, 13:05)

uz som dlho o niecom takom nepocul, myslel som si, ze si s tym daju ludia pokoj, kedze sa za to daju vyfasovat celkom slusne pokuty, pre niekoho az likvidacne

0 0
Nahlásiť

pabol
31 prispevkov Zvolen
#9. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (19. máj 2017, 13:39)

Lenže keď oni predajú za mesiac xy takýchto áut a tak im nejaká pokuta nič neurobí, ani rozpočet nenabúra. Oni vedia ako an to aby sa im to oplatilo aj skrz tie pokuty

0 0
Nahlásiť

misoziak
28 prispevkov Šenkvice
#10. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (20. máj 2017, 19:18)

tam sa tocia trochu ine prachy, taketo pokuty ani nezaregistruju.. tam treba dat trosku ine tresty ako iba pokuty, inak to ludi od toho neodradi nikdy..

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#11. RE: Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo! (23. máj 2017, 09:22)

Misoziak bohuzial nepise sa mi to lahko ale v tomto smere mas pravdu.

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Pozor na túto kiu ceed, je to zámerné klamstvo!