Zníženie auta na pevno

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 27. apríl 2024, 02:29

Autor
Správa

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#1. Zníženie auta na pevno (4. máj 2017, 10:19)

Chcem sa vás popýtať o koľko je vhodné zrezať pružiny ak by som chcel dať auto nižšie. Jednalo by sa o štvorkový golf a na vzduch momentálne nemám

0 0
Nahlásiť
felixon 34 prispevkov Nitra #2. RE: Zníženie auta na pevno (10. máj 2017, 11:04)

fuu no pod 2-3 cm na pevno by som asi nesiel lebo to uz na nase cesty moc asi nie je

0 0
Nahlásiť

86 prispevkov Zázrivá
#3. RE: Zníženie auta na pevno (11. máj 2017, 08:35)

Asi? Vôbec to nie je na naše cesty. Aspoň osobne by som do niečoho takéhoto nešiel.

0 0
Nahlásiť

robnino
14 prispevkov Bratislava III - Nové Mesto
#4. RE: Zníženie auta na pevno (2. jún 2017, 08:36)

Teraz riesim kupu auta a tiez som rozmyslal o jeho znizeni, no na pevno by som to neriesil. Je to sice lacnejsie ale na nasich cestach nemozne takto jazdit. Radsej by som poriesil vzduchac a nemas problem si podvozok aj cestou prisposobit

0 0
Nahlásiť

johnnno
53 prispevkov Dudince
#5. RE: Zníženie auta na pevno (7. jún 2017, 12:14)

@robnino to isto na pevno moc znizenie zmysel nema. predsa len tie nase cesty su take, ze podla mna na ziadny podvozok nie su vhodne

0 1
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#6. RE: Zníženie auta na pevno (7. jún 2017, 17:22)

chlapci nechcem vam do toho kecat, ale akekolvek znizovanie "napevno", ak tomu rozumiem tak, ze rezete pruziny, je cisty nezmysel a cosi, co sa pomaly blizi k samovrazde.. Som nahnevaný ..chvilu pockaj a dosetri si..nemusis hned vzduch davat do auta..staci popozerat po roznych forach tuningove diely z druhej ruky a zobrat niekoho, kto ich vie ako tak skontrolovat...a auto zostane stale bezpecne a aj znizene...nespekulujte nad niecim takym, ako ste pisali...treba si uvedomit, ze podvozok ma mat urcite vlastnosti, prisposobene na to konkretne auto...akykolvek zasah do neho moze sposobit dost vaznych problemov...

2 0
Nahlásiť

shura
7 prispevkov Sereď
#7. RE: Zníženie auta na pevno (1. október 2017, 00:59)

moze niekto napisat rozumny argument, vysvetlit aky ma vyznam znizenie tlmicov / strun? celkovo znizenie podvozku? dakujem...

2 4
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Tuning / Zníženie auta na pevno