prosim poradte - vyber auta

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 3. máj 2024, 10:54

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. prosim poradte - vyber auta (27. apríl 2017, 19:26)

Caute, rada by som si kupila auto, max 5000eur, nie velke, mala spotreba, lacne diely...jazdit budem dlhe aj kratke trate...a hlavne bezpecne..je mozne vobec splnit tieto poziadavky naraz ? Haha.....diki za kazdu odpoved :)

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#2. RE: prosim poradte - vyber auta (3. máj 2017, 19:55)

toyota auris :)

0 0
Nahlásiť

kubo778
126 prispevkov Košice IV - Juh
#3. RE: prosim poradte - vyber auta (4. máj 2017, 10:11)

To by bolo tiež celkom fajn voľba ten auris, len škoda, že by za to nekúpila už hybrida. Možno ešte tak golf, fiestu, alebo hondu by som skúsil pozrieť

0 0
Nahlásiť

pabol
31 prispevkov Zvolen
#4. RE: prosim poradte - vyber auta (6. máj 2017, 10:17)

Tiež si myslím, že tá toyota je dobrý nápad aj si to viem predstaviť ako auto vhodné pre ženu, ale napríklad škody hocijakého druhu ti vedia aj nejaký "domáci servisáci" opraviť lebo to už je také slovenské ľudové auto, a ani diely nepatria k tým najdrahším

0 0
Nahlásiť

majco9999
31 prispevkov Žilina
#5. RE: prosim poradte - vyber auta (9. máj 2017, 11:49)

golf, skodovka, fiesta.. na vyber je toho v skutku dost.. ako ale mohla by si mat ako taku predstavu aspon o znacke..

0 0
Nahlásiť

mrkvak985
24 prispevkov Nitrianske Pravno
#6. RE: prosim poradte - vyber auta (11. máj 2017, 13:00)

no do skodovky by som nesiel vsak horko tazko poskladane nie? golf to je taka klasika a nie mozno ani zla volba ale tak pre zenu bych siel bud do corsy alebo fiesty

0 0
Nahlásiť

lubek
43 prispevkov Martin
#7. RE: prosim poradte - vyber auta (17. máj 2017, 12:34)

ani ten fiat 500 by nemusela byt zla volba alebo este maly yaris sikovne auticko do mesta, mala spotreba podla mna by to aj stacilo

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#8. RE: prosim poradte - vyber auta (30. máj 2017, 14:19)

Fiat 500? To by som si radsej vzal chrobaka alebo polo. Prave ze by som povedal, ze zenam treba poriadne velke auto, lebo v tych malych su este viac stratene

0 0
Nahlásiť

mesias4
178 prispevkov Piešťany
#9. RE: prosim poradte - vyber auta (6. jún 2017, 14:17)

imro ma pravdu..ale este by som uvazoval aj nad mitsubishi colt..sice nie je zrovna etalonom krasy, ale je spolahlivy..rodicia ho nedavno predavali 6 rocny s 37 tis km...a boli nan rady pred domom..doslova..zavesili sme ho na net a v ten den tu bolo asi desat ludi...zial, vyhral prvy co dosiel..:D..ostatni uz len konskymi ocami pozerali, ked sa odovzdavalo...vlastne neviem, naco im to auto aj bolo...obaja maju sluzobaky, a toto bolo len taka nudzovka v pripade potreby..teraz maju tak noveho captura..ale s uspechom na nom za tri mesiace urobili krasnych 1200 km... Haha

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Všeobecná diskusia / prosim poradte - vyber auta