VWjetta 2.0 tdi DSG automat

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 00:58

Autor
Správa
KostoSK 9 prispevkov Turzovka #1. VWjetta 2.0 tdi DSG automat (2. marec 2017, 15:28)

Chcel by som sa opytat,chcel by som kupit auto VW jeta 2.0 tdi DSG automat.viete mi poradit,popripade napisat nayor na tento typ voyidla popride inu alternativu.auto by malo byt maximalne rok vyroby 2010 a cena okolo 9000 eur.dakujem

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#2. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (3. marec 2017, 11:20)

osobne by som siel radsej do passata ako do jetty je to predsa len taky vacsi brat od nej.. alebo ak uz od vw tak golf do nich by som siel za seba skor ako do jetty

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#3. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (3. marec 2017, 17:07)

Hmm, samé kazitka; dpf, common rail a dsg. Ideálna kombinácia na ťahanie peňazí z penazenky. 6 ročný diesel je časovaná bomba.

Mám autoservis a z takých áut sa žije. To myslím ako fakt.

Pozeraj benzín. Problém je, že vw nemá dobrý ani benzín. Žerú olej, skáču rozvody...

Neuveris, taky Fiat má spoľahlivejšie motory. Čo takto skúsiť toyoty prius? Elektromotor dáva krútiaci moment od spodu a je to cítiť. A je to jednoduchý a večný automat.

0 0
Nahlásiť
KostoSK 9 prispevkov Turzovka #4. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (5. marec 2017, 16:34)

Imro :A co nejaka Skoda? v diesli?

0 0
Nahlásiť
KostoSK 9 prispevkov Turzovka #5. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (5. marec 2017, 20:51)

Imro tuto Jetu som mal na mysli http://www.autobazar.sk/13257323/volkswagen-jetta-2-0-tdi-highline-dsg/ ty asi nebudes mat na to auto dobry nazor,ale aj tak by som on poprosil.

0 0
Nahlásiť

driveuinsane
52 prispevkov Austrália
#6. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (15. marec 2017, 17:23)

kludne chod pozriet prip. aj kupit, ale predpokladam, ze mas zaroven aspon polovicu tej sumy este na dalsom ucte, ak by ostalo stat... Smiech ...TDI, DSG, elektrika... tam je do buducna potencionalne hodne zabavy...Imro ma pravdu...ja by som do jazdeneneho VW tiez nesiel, aj ked ten inzerat vyzera na prvy pohlad seriozne...jedine ak mozno po znamosti a za nadstandardne dobru cenu, ale problem je, ze VW nema spolahlive ani benzinove ani dieslove motory a v dobe okolo 2010 to platilo asi este viac ako dnes + asi najhorsi pomer cena/ protihodnota na trhu jazdenych aut...snad aspon byvas v rodinnom dome, aby si raz rano nesiel do roboty MHDckou ked nebude na parkovisku pred cinzakom, lebo aj na to v kutiku mysli... Smiech ...zalezi aj na co to chces pouzivat, ak chces chodit vacsinou po meste a okoli a nenajazdis rocne vela, tak ja by som isiel do auta s japon. benzin. atmosf. motorom...ale hovorim len svoj nazor za seba, nedaj sa odradit

0 0
Nahlásiť

matats
56 prispevkov Bratislava V - Petržalka
#7. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (16. marec 2017, 10:04)

to ma veru v tomto pravdu. Tam treba ratat s tym ze kazdu chvilu ti bude tahat peniaze z vacku :/

0 0
Nahlásiť

47 prispevkov Trnava
#8. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (20. marec 2017, 09:42)

keby len polovicu. Povedal by som ze bude potrebovat mozno aj taku istu sumu este na servis a udrzbu. Tazko je takto kupovat, nesiel by som do toho, lebo je to podla mna macka vo vreci :/

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#9. RE: VWjetta 2.0 tdi DSG automat (21. marec 2017, 09:05)

toto nie, radsej by som peso chodil ako toto kupit...ved to ta znici po financnej stranke zachvilu

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / VWjetta 2.0 tdi DSG automat