Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 25. apríl 2024, 20:14

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati (20. február 2017, 13:47)

Caute, poslednych par dni sa mi tazko radia rychlosti na mojom Cruze 2011, 140 000km. Ked auto nastartujem a idem na nom cca polhodinu, vsetky rychlosti sa daju zaradit bez problemov. Po asi polhodine sa uz tazko radia rychlosti 1, 3 a 5 a pri preradovani vydava radiaca paka zvuk akoby sa v nej o seba treli nejake gumicky. So "spodnymi" rychlostami 2, 4 a 6 problem nie je, tie idu zaradit lahucko neustale. Stretli ste sa uz s niecim podobnym? Do servisu sa s nim najskor dostanem az o nejaky tyzden-dva a vygooglit sa mi takychto problemov moc nepodarilo a kedze sa do tejto problematiky vobec nevyznam, nedokazem si ani predstavit co by mohlo sposobit taketo tazke radenie zo dna na den.. dakujem! Fajn

0 0
Nahlásiť

radnon
71 prispevkov Bratislava IV - Devín
#2. RE: Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati (2. marec 2017, 08:48)

hmmm zaujimave, tak v prvom rade mi pride, ze bude nieco s prevodovkou alebo ma napadlo este spokjove lanko, ze by zle zaberalo, no nejazdil by som na nom pokial neprejde servisom aby sa nieco nepo... este viac, daj potom vediet co s tym bolo

0 0
Nahlásiť

Paziciak
48 prispevkov Trenčín
#3. RE: Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati (2. marec 2017, 10:51)

prevodovy olej je vymeneny alebo nie?

0 0
Nahlásiť

Prsiak
21 prispevkov Košice - Juh
#4. RE: Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati (6. marec 2017, 09:36)

Podľa mňa to bude niečo s prevodovkou. Veru aj mňa napadol ten olej v prevodovke, vieš či nie je starý poprípade, či je ho tam dosť. Sú si len 2 možnosti a to bude spojka alebo prevodovka. Nič iného ma nenapadá. Každopádne treba s autom zájsť do servisu dať ho na zdvihák a servisáci nech sa naň poriadne pozrú

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#5. RE: Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati (9. marec 2017, 18:12)

skontroluj množstvo oleja v prevodovke

0 0
Nahlásiť

hector256
70 prispevkov Veličná
#6. RE: Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati (24. marec 2017, 08:58)

To by mohlo byt tym ze mas naozaj malo oleja v prevodovke alebo ho jednoducho treba len vymenit. To by vysvetlovalo aj to zle radenie

0 0
Nahlásiť

huberl
63 prispevkov Chynorany
#7. RE: Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati (30. marec 2017, 12:32)

No co prisiel si na nieco? Kamarat mal tiez podobny problem a nakoniec si zadrel prevodovku lebo tam mal malo oleja tak to netreba brat na lahku vahu a co naskor skontrolovat a doliat no mozno by som ho radsej vypustil a nalial novy. Vymena prevodovky bude stat viac tomu mozes verit

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Technické problémy / Cruze tazke radenie rychlosti po zahriati