Prihlásenie auta zo zahraničia

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 7. máj 2024, 12:34

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Prihlásenie auta zo zahraničia (17. február 2017, 23:06)

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či niekto nemá skúsenosť s prihlásením auta zo zahraničia. Jedná sa o prípad kedy kupujem auto od dovozcu z poľska, ktorý kúpil auto v nemecku pričom auto je na nemeckých špz (prevozných) nie je prihlásené v poľsku... Ak by som chcel toto auto prihlásiť na slovensku aké dokumenty potrebujem ? Stačí mi zmluva od predávajúceho (poliaka) alebo ako to je ked auto nie je prihlásené v poľsku ?

0 0
Nahlásiť
matko101112 309 prispevkov Smolenice #2. RE: Prihlásenie auta zo zahraničia (18. február 2017, 10:28)

ahoj
hlavne si pozri či bolo v nemecku odhlásené,je to v techničáku,inak to neprihlásiš.v nemecku ked kúpiš auto ,tak ho hned na teba napíšu,tak neviem ako to bude z polska.

0 0
Nahlásiť

Mattias_H
29 prispevkov Bratislava IV - Devín
#3. RE: Prihlásenie auta zo zahraničia (20. február 2017, 10:55)

ako pise @matko101112 treba si skontrolovat aj nemecke papiere aby tam nebol nejaky zadrhel vies, ci vobec to mal ten poliak nejak pozistovane a osetrene

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: Prihlásenie auta zo zahraničia (3. marec 2017, 17:22)

V Európe sa predáva milión áut. Prečo chceš mačku vo vreci? Kašľať na dobrú cenu keď je tu 50 % riziko, ze sa popalis.

0 0
Nahlásiť

gumiak
46 prispevkov Komárno
#5. RE: Prihlásenie auta zo zahraničia (10. marec 2017, 12:34)

teraz sa to podla mna ani moc neoplati pri vsetkych tych poplatkoch a daniach co si v parlamente vymysleli, vsak to je na hlavu padnute.. ked to nebolo clovek si mohol doviest aj novsi model a teraz co budu sa nam tu tmolit len stare vykopavky

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Kúpa vozidla / Prihlásenie auta zo zahraničia