Seat

Aktuálne témy
Moje fórum: Dnes je 18. apríl 2024, 11:17

Autor
Správa

1 prispevkov
#1. Seat (19. november 2016, 11:55)

... chcem sa informovat a poradit.... mam sluzobny voz seat alhambra ... po nutenej vymene motora bola menena trubka lebo auto velmi sycalo.. ako sa trubka vymenila, zacalo blbnut auto a pri zvyseni otacok nad 2 000 mi auto vyhodilo do nudzoveho rezimu... znova som navstivil servis, vymenilo sa turbo , jeger ventil a rozne snimace ... tak isto palivovy filtar, filter pevnych castic bol upchaty...po vymene filtra púevnych castic auto cca 2 tyzdne islo ako hodinky... potom ako keby utalo a auto ked dostanem do zaberu nad 2 000 otacok cca 30 sekund mi auto vyhodi do nudzoveho rezimu... po vymene turba a po spominanych dvoch tyzdnoch mi auto - turbo zapina na 1 800- 1 900 otacok...
Nevedel by mi niekto poradit co s tym moze byt??? v saervisoch tu na okolo mi nevedia poradit...
Dakujem

0 0
Nahlásiť

treloni
102 prispevkov Drietoma
#2. RE: Seat (21. november 2016, 13:57)

To co je za hlupost ze nevedia v servisoch :-ň lebo takto na dialku ti velmi nema kto poradit :-) to treba vidiet :-) asi skus ineho mechanika trosku sikovnejsieho

0 0
Nahlásiť

lmarosl
69 prispevkov Banská Bystrica
#3. RE: Seat (22. november 2016, 17:27)

skus to dat autorizovanemu servisu pozriet to by uz bol cert v tom aby ti nevedeli o co ide ;)

0 0
Nahlásiť

725 prispevkov
#4. RE: Seat (23. november 2016, 17:34)

to kedy začne zaberať turbo sa ešte ladí samotnou bankou - tá tyčka je na závite a je potrebné to nastaviť

0 0
Nahlásiť
Prejsť na fórum:
Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Fórum / Osobné a úžitkové autá / Saab / Seat